Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 2 diesel - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2 diesel,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Sht 17:40 Makina , Mat

BMW X5 (PANORAMA)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 15:38 Makina , Tiranë

GOLF 7 2015 Diesel 2.0

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:25 Makina , Tiranë

Ford Focus ST-LINE ZETEC SPORT OKAZION

13 990 EUR Çmimi me zbritje

08 Korr 11:41 Makina , Durrës

�� U shit ��Audi A3 SPORTBACK / 2.0 TDI / DSG ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 14:37 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.0d Dynamic

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 12:17 Makina , Tiranë

SHITUR

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 09:36 Makina , Tiranë

Peugeot 308 1.6 diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 13:02 Makina , Tiranë

Golf 7 GTD

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Pri 11:39 Makina , Tiranë

Shitur

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Pri 14:12 Makina , Tiranë

**SHITUR**

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:02 Shtëpi , Tiranë

Okazion

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
30 Dhj 17:12 Makina , Tiranë

Okazion Range Rover Sport 3.0

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 19:02 Makina , Lezhë

Passat 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 15:55 Makina , Tiranë

shitet golf Vll GTD

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 17:54 Makina , Tiranë

shitet golf Vll GTD

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 16:54 Makina , Tiranë

shitet golf Vll GTD

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 05:19 Makina , Tiranë

golf Vll

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 05:17 Makina , Tiranë

golf Vll

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 05:17 Makina , Tiranë

shitet golf Vll GTD

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione