Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gasoniere - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gasoniere,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Gasoniere Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 15:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Gasoniere Me Qira Ditore, Zona e Plazhit 1 Minute large deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
11 Pri 12:45
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Apartamente per shitje ne Golem! Okazion ����

Numri i dhomave: 1,5

Sot 12:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET GASONIERE ME PAMJE DETI NE QERRET !!

86 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 10:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET GASONIERE ME PAMJE DETI NE QERRET !!

86 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Shtëpi  ·  Tiranë

jap me qera gasoniere ne rrugen Budi qytet Studenti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 08:36 Dhoma  ·  Tiranë

Jap me qera gasoniere

23 000 LEK / muaj

19 Pri 16:38 Shtëpi  ·  Tiranë

GASONIERE PRANE SPITALIT AMERIKAN 2

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Pri 15:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Gasoniere Me Qira Ditore, Zona e Plazhit 1 Minute large deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
17 Pri 16:25 Apartamente  ·  Durrës

SHITET GASONIERE ME PAMJE DETI NE QERRET !!

86 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Pri 12:45 Apartamente  ·  Durrës

Apartamente per shitje ne Golem! Okazion ����

Numri i dhomave: 1,5
07 Pri 21:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere te Garden Residence Turdiu

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
05 Pri 11:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet gasoniere me qera tek Bulevardi i Ri/ 330 euro

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
05 Pri 11:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera gasoniere tek Bulevardi i Ri/ 320 euro

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
02 Pri 19:22 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera prane Zogu i Zi, 370 eur

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
01 Pri 22:58 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qira,Gasoniere ne plazh, shkembi kavajes ��

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
26 Mar 18:16 Apartamente  ·  Vlorë

Shitje Apartamenti

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Mar 15:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Garsoniere dhe Dyqan te Varri Bomit

106 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Mar 15:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera gasoniere ne sauk

190 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
14 Mar 17:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Apartament me qera Gasoniere Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
09 Mar 15:11 Apartamente  ·  Tiranë

Gasoniere ne shitje !

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
07 Mar 11:01 Apartamente  ·  Durrës

Gasoniere + apartamente ne Golem, Durres.

Numri i dhomave: 2
26 Shk 08:34 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera Rruga Muhamet Gjollesha, 450 eur

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Shk 23:21 Apartamente  ·  Lezhë

Shëngjin - Gasonierë moderne, pamje mahnitëse"

50 500 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Shk 10:30 Apartamente  ·  Tiranë

Gasoniere ne shitje !

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
02 Shk 13:58 Apartamente  ·  Tiranë

Gasoniere ne shitje !

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
28 Jan 11:04 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera Rruga Muhamet Gjollesha, prane Zogu i Zi,

490 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Jan 14:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera gasoniere ne shtepi private tek Rr. Fortuzi

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
22 Jan 12:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Gasoniere me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
15 Jan 12:34 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ,Santorini Residen

358 400 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Jan 10:33 Shtëpi  ·  Durrës

Gasoniere Golem

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Jan 11:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera gasoniere tek Rr. Durresit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
16 Dhj 11:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira gasoniere tek QSUT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
14 Dhj 21:40 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Univers City

94 860 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Dhj 21:29 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera Rr Kavajes, perballe Square 21, 300 eur

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
04 Dhj 18:37 Dhoma  ·  Tiranë

Gasoniere me qera

10 000 LEK / muaj

01 Dhj 10:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera gasoniere ne Yzberisht

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
22 Nën 12:39 Vila  ·  Tiranë

SHESIM VILE 2-KATESHE, TE VILAT AMERIKANE

250 000 EUR

20 Nën 12:30 Vila  ·  Tiranë

SHITET VILE PRANE VILAVE AMERIKANE

350 000 EUR

03 Nën 14:34 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA GASONIERE / PAZARI I RI

25 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gasoniere | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione