Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fustan mbremje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fustan mbremje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fustan mbremje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Shk 12:04 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

3 000 LEK

12 Shk 11:59 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

3 000 LEK

01 Tet 19:04 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan per mbremje

3 500 LEK

01 Tet 18:59 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

3 500 LEK

23 Pri 16:59 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet Fustan Mbremje Masa S

1 500 LEK

02 Sht 22:40 Të tjera  ·  Vlorë

shes fustan mbrëmje

10 000 LEK

26 Maj 23:45 Të tjera  ·  Tiranë

Shes fustan

6 000 LEK

11 Shk 18:00 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustane klasi

50 EUR

29 Korr 07:17 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan Mbremje

25 000 LEK

29 Korr 07:17 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan Mbremje

25 000 LEK

22 Korr 15:27 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan

25 000 LEK

06 Qer 17:42 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

3 000 LEK

23 Pri 09:52 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Durrës

Fustan mbremje

28 EUR

23 Pri 09:52 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Durrës

Fustan mbremje

15 EUR

29 Mar 18:18 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shitje

500 LEK

09 Nën 10:13 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Lezhë

Fustan per femra

30 EUR

10 Sht 15:07 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan per mbremje ,dasem ose koktei

4 900 LEK

31 Gush 15:19 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shitet fustan

5 000 LEK

21 Gush 12:57 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan për mbrëmje,dasma dhe evente

65 EUR Çmimi me zbritje

22 Korr 10:29 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

120 LEK

13 Korr 11:47 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Tiranë

Fustan

2 000 LEK

15 Maj 20:08 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustane mbremje

35 EUR

18 Tet 21:43 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

fustan mbremjeje

10 000 LEK

20 Sht 20:27 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

13 000 LEK

20 Sht 20:23 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje/dasme

13 000 LEK

02 Korr 16:20 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Krujë

Fustan mature ose mbremje

15 000 LEK

16 Mar 19:52 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

shiten

2 700 EUR

02 Mar 17:19 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

fustan mbremje dhe dasme

10 000 LEK

18 Nën 16:11 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pogradec

Fustan

1 000 LEK

01 Shk 20:39 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan per mbremje,festa etj

8 000 LEK

09 Sht 22:03 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan per Mbremje dhe Evente

5 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fustan mbremje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione