Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer kollone - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigorifer kollone,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer kollone Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 15:24 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet frigorifer kollon

250 EUR Çmimi me zbritje

10 Pri 18:24 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

SHITET FRIGORIFER KOLLONE

18 000 LEK

02 Pri 12:07 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Frigorifer freskues kollone

30 000 LEK

28 Mar 14:49 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Paisje guzhine komplet

11 500 EUR

11 Mar 21:20 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Shitet Furre buke

20 EUR

26 Shk 19:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Shitet banak + pianure

15 000 LEK

21 Shk 11:23 Të tjera  ·  Fier

Shitet Katabrik akullore mono-faze

1 EUR

04 Jan 18:20 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer

20 000 LEK

04 Jan 18:11 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer Kollone

20 000 LEK

04 Jan 17:54 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer Kollone

20 000 LEK

03 Jan 10:51 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shiten pajisje kuzhine

02 Jan 22:05 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer Kollone

20 000 LEK

08 Nën 17:36 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

200 EUR

21 Tet 13:47 Të tjera  ·  Fier

Shitet frigorifer kollone

230 LEK

05 Sht 18:43 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet biznesi

15 000 EUR Çmimi me zbritje

30 Qer 19:08 Të tjera  ·  Lushnjë

Frigorifer freskues okazion

250 LEK

26 Qer 10:13 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Shes paisje per dyqan

850 LEK

04 Qer 22:20 Të tjera  ·  Krujë

Frigorifer

300 LEK

24 Maj 21:07 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer Ugur kollonë

350 EUR

14 Pri 12:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Fier

Shiten Pajisje per byrektore

1 EUR

26 Shk 18:11 Të tjera  ·  Pogradec

Shitet frigorifer kollone freskues.

160 000 LEK

07 Dhj 00:54 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

07 Dhj 00:54 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

07 Dhj 00:54 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

06 Dhj 09:56 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

01 Dhj 20:25 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten pajisje per perpunim mishi

04 Nën 08:49 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Korçë

Shiten ,ojazion

10 500 EUR

29 Tet 17:31 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Biznesi Minimarket

6 000 EUR

11 Tet 17:15 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Korçë

Shiten pajisje pasticerie

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigorifer kollone | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione