Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fasule - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fasule,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fasule Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 22:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Tiranë

Shitet autokombajna

16 EUR

13 Mar 11:35 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Dyll Soje (Soy Wax )

18 EUR

03 Mar 19:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Fier

Makine Mbjellse Misri dhe Fasule me Ajer

3 500 EUR

17 Shk 22:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Fier

gaspardo 520 sp

29 Korr 12:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Kombajne fasule

6 LEK

17 Qer 17:02 Të tjera  ·  Korçë

Kallama

17 Pri 08:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Makin mbjellse e re Nardi

1 LEK Çmimi me zbritje

09 Pri 06:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Devoll

Shiten kallamat

23 Mar 00:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet

500 EUR

10 Mar 20:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Shiten

1 LEK

10 Shk 18:58 Të tjera  ·  Gjirokastër

Okazion Makineri paketimi produkti automatik

20 000 EUR

30 Nën 17:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Durrës

Kombajn

1 EUR

25 Tet 12:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Korçë

MAKINERI GASPARDO ITALIANE

330 000 LEK

03 Tet 18:14 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Tiranë

Fasule Korce

450 LEK

27 Sht 20:02 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kavajë

Kombajn johen deere

13 000 EUR

26 Gush 19:40 Të tjera  ·  Fier

FASULE ME SHUMICE 250 lek kg

250 LEK

18 Maj 13:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Korçë

Shitet freze

1 LEK

10 Maj 19:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Lushnjë

Makin misri

03 Maj 08:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  670  ·  Korçë

Freze Prashitse okazion

16 Gush 12:02 Të tjera  ·  Vlorë

Fasule ( grosh) me Shumice

170 LEK

14 Gush 14:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Frez per fasule dhe miser

900 000 LEK

24 Qer 08:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Tiranë

Agrotec Sh.p.k

2 500 EUR

28 Maj 20:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shkulse fasule

4 000 EUR

18 Maj 19:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kucovë

Mjete per traktor

1 500 LEK

17 Shk 17:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Gaspardo

100 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fasule | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione