Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Byrzylyk - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Byrzylyk,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Byrzylyk Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:56 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

✅SHITET KUTI ORASH LUKSOZE ME KURDISJE EDHE AKSESORESH

2 500 EUR

16 Qer 17:46 Të tjera  ·  Durrës

BYRZYLYK FLORIRI 14 KT

500 EUR

21 Maj 06:20 Të tjera  ·  Tiranë

Veshje dhe aksesore !!!SUPER OFERTAAAA!!!!

600 LEK

19 Maj 15:33 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Shitet byrzylyk floriri 14k

320 LEK

31 Mar 19:40 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Varse+byrzylyk Argjend 925

12 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Mar 13:31 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Byrzylyk kuban

140 000 LEK

19 Shk 12:09 Të tjera  ·  Durrës

BYRZYLYK TEREPEUTIK çlironi energjitë negative

700 LEK

15 Shk 12:51 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Durrës

Byrzylyk

5 500 LEK

08 Shk 22:06 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Olevs

6 000 LEK

30 Jan 20:37 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Tenis varese byrzylyk vathe

07 Jan 23:16 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion Urgjent

200 LEK Çmimi me zbritje

07 Jan 02:03 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion me super çmim.

250 EUR

06 Tet 12:14 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shitet Byrzylyk PANDORA

100 EUR

07 Gush 10:19 Të tjera  ·  Tiranë

Byrzylyk floriri cuban

65 LEK

08 Maj 22:58 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Byrzylyk Argjend serm 925

2 000 LEK

19 Pri 15:07 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Cuban chain

450 EUR

21 Dhj 12:50 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Byrzylyk floriri

1 300 EUR

18 Nën 20:52 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Korçë

Byrzylyk

600 LEK

03 Tet 20:49 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Fier

Byrzylyk christoffle 60 gram argjend

100 EUR

02 Tet 11:45 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Byrzylyk Argjend 925

2 000 LEK

14 Sht 22:16 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Byrzylyk per cuna

4 000 LEK

16 Gush 14:21 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Shitet Emporio Armani

115 EUR

26 Maj 15:58 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Berat

Ore cilsore + Dhurate byrzylyk

1 990 LEK

24 Pri 16:41 Të tjera  ·  Durrës

byrzylyk

120 LEK

23 Pri 13:43 Të tjera  ·  Durrës

Byrzylyk

20 Pri 11:08 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore per meshkuj

25 EUR

20 Pri 11:08 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore per meshkuj

25 EUR

10 Pri 19:08 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shitet Byrzylyk Pandora Origjinal

15 000 LEK

06 Pri 07:00 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Berat

Ora origjinale si ne foto + dhurat byrzylyk ����

2 499 LEK

05 Pri 17:16 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Berat

Ore origjinale ne ofertee + dhurate byrzlyk

2 499 LEK

25 Jan 06:39 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Enzo Attini

250 EUR

24 Jan 19:12 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet Enzo Attini

250 EUR

26 Nën 19:55 Të tjera  ·  Tiranë

Aksesore (byrzylyk)

20 304 050 LEK

05 Nën 00:46 Të tjera  ·  Tiranë

Set: ore byrzylyk rruaza unaze

55 EUR

04 Nën 22:53 Të tjera  ·  Tiranë

Set: •ore •byrzylyk •unaze •rruaza

55 EUR

14 Tet 13:01 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

shiten 70 euro

70 EUR

19 Sht 15:03 Të tjera  ·  Berat

Byzylyk Cuban Amerikan

2 000 EUR

23 Korr 19:23 Të tjera  ·  Tiranë

Byrzylyk per meshkuj.

1 500 LEK

22 Korr 17:22 Të tjera  ·  Berat

Komplet floriri

5 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Byrzylyk | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione