Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Boboshtice - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Boboshtice ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Boboshtice Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Jan 16:22 Makina  ·  Opel  ·  Rekord  ·  Korçë

shitet opel rekord super gjendje okazion!!

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 14:21 Vila  ·  Korçë

Shesim Super Vile ne Boboshtice, Korce

160 000 EUR

19 Sht 07:30 Shtëpi  ·  Korçë

Shtepi guri me kopesht ne Boboshtice

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Dhj 18:54 Të tjera  ·  Korçë

Shitet truall

15 000 EUR

22 Dhj 13:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Korçë

Shtëpi private në shitje-Korçë

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
01 Gush 15:44 Shtëpi  ·  Korçë

Shtëpi në shitje, Boboshticë, Korçë

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
27 Qer 15:05 Vila  ·  Korçë

Bujtinë me qera-Boboshticë

1 500 EUR / muaj

27 Qer 14:56 Vila  ·  Korçë

Bujtinë në shitje-Boboshticë

350 000 EUR

15 Tet 19:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Korçë

Toke

20 000 EUR

12 Maj 14:51 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Korçë

Toke Truall Ne Boboshtice Korce

11 000 000 LEK

07 Shk 16:03 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Korçë

SHITET TOKA 2000 m2 !!

18 Jan 17:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Korçë

SHITET TOKE NE BOBSHTICE KORCE

1 200 000 LEK

14 Jan 13:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Korçë

Shitet toka

28 Tet 21:05 Shtëpi  ·  Korçë

Shtepi pushimi ne Boboshtice

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
08 Qer 14:30 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Korçë

Lokal ne Korce

16 000 EUR

23 Maj 20:30 Shtëpi  ·  Korçë

OKAZION Shitet shtepi ne boboshtice

1 234 567 890 LEK

Numri i dhomave: 3
23 Korr 20:42 Apartamente  ·  Korçë

bujtina koloseu kerkon kamariere

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 20
13 Mar 11:39 Kafshë në fermë  ·  Korçë

Shes dhi

24 Shk 21:16 Shtëpi  ·  Korçë

Shtepi ne Korce

Numri i dhomave: 5
17 Shk 10:10 Shtëpi  ·  Korçë

Shtëpi private në Boboshticë korcë

75 LEK

Numri i dhomave: 3,5
28 Jan 19:39 Shtëpi  ·  Korçë

Shitet shtëpi Boboshticë korcë

75 LEK

Numri i dhomave: 3
15 Tet 11:16 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Korçë

Raki mani

10 LEK

13 Jan 20:40 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Korçë

Bar restorant Koloseu

29 Dhj 15:55 Shtëpi  ·  Korçë

Shtepi ne Korce

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Boboshtice | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione