Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Autokombanj - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 65
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Autokombanj,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Autokombanj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 12:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Durrës

Autokombanj E 514 MDW

1 LEK

05 Shk 20:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  David Brown  ·  Lushnjë

Shitet autokombanj gruri

06 Korr 10:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mallakastër

Autokombanj

17 Pri 17:39 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Të tjera  ·  Fier

Zetor kubota

1 LEK

28 Sht 18:02 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Heder per autokombanj claas

2 800 LEK

23 Korr 15:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Shitet autokombanj E514

8 500 EUR

27 Qer 16:47 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Autokombanj

24 000 EUR

28 Maj 20:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Autokombanj

1 LEK

26 Pri 17:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Plug 5 korpsa

1 600 LEK

17 Sht 19:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Berat

MDW

8 000 EUR

27 Qer 17:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Përmet

Autokombanj

15 Shk 20:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Berat

Autokombanj 3900 euro

3 900 EUR

24 Jan 11:42 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Pogradec

Fortshcritt E 514

07 Dhj 10:42 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Heder class...

9 000 EUR

14 Tet 07:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Vlorë

Autokombanj

26 Korr 19:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Autokombanj sillazhi class SF 70

12 875 000 LEK

29 Qer 06:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Vlorë

Autokombanj

09 Qer 18:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

autokombanj JOHN DEERE 975

20 000 EUR

31 Maj 14:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Durrës

Autokombanj

12 500 EUR

04 Maj 22:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Mallakastër

Autokombanj

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 23:09 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Shkodër

Autokombanj New Holland

18 000 EUR

07 Shk 12:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Mat

Autokombanj

28 Jan 19:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Kurbin

Autokombanj

10 000 EUR

23 Qer 15:17 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Kolonjë

Autokombanj

8 200 EUR

18 Qer 22:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Lushnjë

Autokombanj gruri

06 Maj 11:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Autokombanj

110 000 LEK

09 Mar 17:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet Autokombanj 514 okazion

16 Shk 12:09 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Shitet Autokombanj Fortschritt E 514

15 000 000 LEK

28 Gush 19:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Mallakastër

Auto kombanj 5014

1 EUR

16 Qer 10:29 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Gjirokastër

NEW HOLLAND TF44

10 LEK

17 Pri 13:13 Të tjera  ·  Tiranë

shitet autokombanj ARBUS

6 500 EUR

27 Mar 22:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Lushnjë

Shitet Autokombanj E 514

15 000 000 LEK

22 Dhj 17:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Autokombanj

28 Korr 12:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Durrës

Fostrit E514 mdw

8 500 EUR

21 Mar 23:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Autokombanj

11 000 EUR

10 Dhj 11:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Mjet korres.

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Autokombanj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione