Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zitora - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zitora,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj zitora Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Korr 18:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Sheiten 2 zitora

19 Jan 18:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Shitet 250

250 LEK

05 Shk 19:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kurbin

Shitet

350 LEK

16 Jan 17:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kurbin

Shitet mbledhese

350 LEK

28 Tet 19:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Pluk 3 vesh

1 000 EUR

18 Sht 11:22 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kurbin

Shitet mbledhese bari

350 LEK

01 Gush 10:38 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Krujë

AGRO ELEZI

1 LEK

27 Qer 14:38 Punë  ·  Bujqësi  ·  Lushnjë

mjete buqesore

1 111 111 LEK

19 Maj 21:45 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kurbin

Shitet

600 000 LEK

07 Mar 16:29 Të tjera  ·  Lezhë

Zitora

17 Dhj 20:22 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Kove per zitora

13 Korr 22:30 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari 135 cm

500 LEK

25 Maj 10:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kurbin

shitet mbledhese bari

500 EUR

27 Pri 10:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Pompa uje kerrmille

19 Mar 18:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Lushnjë

Ferguson 175

6 500 LEK

17 Mar 11:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Elbasan

korrse

800 EUR

17 Dhj 18:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Karroceri

14 Nën 12:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Zitoret jan ne gjendje pune

8 000 EUR

09 Tet 14:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Karroceri

17 Shk 13:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

frez nardi 230

2 350 LEK

05 Shk 20:46 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Frez nardi 230

2 350 LEK

31 Gush 22:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ford  ·  Kurbin

OKAZZZION!!!!

14 000 EUR

06 Gush 07:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Argon  ·  Fier

paijse pyllore

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zitora | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione