Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 35488
Durrës , 10527
Vlorë , 2877
Shkodër , 1495
Sarandë , 893
Elbasan , 875
Fier , 700
Lezhë , 566
Pogradec , 431
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 13:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet Apt 2+1 ne Selite ( Kompl. 2023 )

78 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:02
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE BULEVARDI I RI 151.800 EURO

151 800 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 14:17
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura.

122 320 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Mar 15:39
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT NË PORCELAN

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Mar 11:21
Linku:
Apartamente , Korçë

Shiten apartamente, Lagjia 9, Korcë

650 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Iliria Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1, Tek White Hill, Durres

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Mali Robit, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh-Iliria, Durres 49,000 €

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Prane Stadiumit, Durres 60,000 €

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Duplex, Prane Kopshtit "Sotir Noka", Durres 170,000

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Deti, Tek White Hill, Durres

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Te White Hill, Currila, Durres

164 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:42 Apartamente , Tiranë

Opsione Per Shitje Tek Rezidenca Aura Laprake

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH URTJ-JA!

77 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER DURRES!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PLAZH, DURRES!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH, DURRES!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET PENTHOUSE 2+1+VERANDE ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH !

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH, DURRES

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:39 Apartamente , Durrës

Apartament tek shkembi kavajes

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:39 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament 2+1 Don Bosko

88 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:39 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi Mine Peza

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:31 Apartamente , Tiranë

Apartament i rinovuar tek Garda, Pallat i vjeter

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Tajvani Qender

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 afer Toptanit

299 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Pll me Shigjeta

146 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te rr, Barrikadave

251 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 afe rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+2 te Kodra e Diellit

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:28 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+3 rr Dibres

303 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:28 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Mozaiku

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Vasil Shanto

86 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Komuna Parisit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet 21

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Sheshi Wilson

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:26 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te ish Fusha e Aviacionit

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:26 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 08:26 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 3+1 te Treni afer Postes

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:26 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

147 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 08:26 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 te Marteniteti i Ri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 08:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 08:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 08:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Myslym Keta

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 08:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione