Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44083
Durrës , 13761
Vlorë , 4084
Shkodër , 2247
Elbasan , 1186
Sarandë , 1089
Fier , 824
Lezhë , 764
Kavajë , 567
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

30 Maj 22:06
Linku:
Apartamente , Lezhë

Shitet apartamenti tek pallati Rafaelo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 09:38
Linku:
Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1+2 NË RESIDENCËN UNIVERS CIT

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Maj 12:46
Linku:
Apartamente , Vlorë

Garsoniere ne Shitje, Lungomare!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Penthouse ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 4

Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 RRUGA KOSOVARVE

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 SHALLVARET

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 3+1+2+GARAZH KOMPLEKSI HALILI

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Qendër

248 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2+Post Parkimi, TEG, Tiranë.

410 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+4 Poste Parkimi, Kopshti Botanik, Tir

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRAN RING CENTER

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE MARKATA!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LAGJIA 16!

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH URTJ-JA!

77 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 3+1 KOMPLEKSI KONTAKT

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 REZIDENCA OASIS

130 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET 3 APARTAMENT BASHKE 1+1 VOLLGA!

252 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH URT-JA!

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2,+ GARAZHD PRANE SHKOLLES QEMAL MICI!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLA

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE MARKATA!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE AFER MUZEUMI !

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 LIQENI FARKES

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE 1+1 NE GOLEM!

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 +2 ME PAMJE DETI TEK VILA E ZOGUT

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:45
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 rruga "Sami Frasheri", prane LSI-se.

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:37 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Unaza e Re ,Tirane

75 330 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:37 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje 2+1+2,21 dhjetori

156 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 17:37 Apartamente , Tiranë

Liqeni that 2+1

600 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 17:37 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Unaza e Re ,Tirane

75 330 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:37 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Unaza e Re ,Tirane

75 330 EUR

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione