Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44001
Durrës , 13780
Vlorë , 4053
Shkodër , 2246
Elbasan , 1184
Sarandë , 1087
Fier , 823
Lezhë , 764
Kavajë , 554
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 09:35
Linku:
Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 NË FRESK, TIRANË

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
25 Maj 23:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Maj 10:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament ne bllok me planimetri perfekte

265 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet apartament prane stadiumit

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 13:11
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet 2+1 Vlore

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online

Sot 11:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit PRO+31914

128 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË RRUGËS SË KAVAJËS‼️

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+1+2 tek shkolla bashkuar

94 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:31 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes me pamje nga deti

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:31 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1+2 te shkembi kavajes pamje nga deti

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+BALLKON 110M2 NE YZBERISHT 93.000 EURO

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANË LIQENIT TË THATË, TIRANË‼️

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

~��SUPER OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 TE UNIVERS CITY

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Penthouse 3+1+2, Fresku, Tiranë.

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 1+1 NE BRRYL PRANE ISH ROZAFES

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 2+1 TE RIVER SIDE RESIDENCE

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

~��SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE RIVER SIDE RESIDENCE

98 700 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE SHESHI WILLSON

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje,Blloku

159 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi Zogu i Pare

312 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Nobis te Liqeni Artificial

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek ish-Fusha Aviacionit,Turdiu

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:30 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Rr. Jordan Misja

166 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:30 Apartamente , Tiranë

~SHITET APARTAMENT (ZYRE) TE SQUARE 21~RR.KAVAJES

154 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:30 Apartamente , Tepelenë

~��APARTAMENT 2+1 NE SHITJE SIP.85 M2 NE TEPELENE��

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:30 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1,Lungomare

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:30 Apartamente , Sarandë

~��APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ME SIP.128 M2 NE SARANDE��

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:30 Apartamente , Vlorë

Penthouse dhe ndertese ne shitje me pamje nga deti

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:30 Apartamente , Vlorë

Shitet garsoniere ne Uje te ftohte.

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:30 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 ,Lungomare

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 prane Stacionit te Trenit

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Fusha e Aviacionit !

78 444 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1+2 ne durres

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione