Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48598
Durrës , 15099
Vlorë , 4799
Shkodër , 2363
Elbasan , 1271
Sarandë , 1147
Lezhë , 817
Fier , 813
Kavajë , 631
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

28 Sht 20:15
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:03
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem21

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:07
Linku:
Apartamente , Durrës

�� SHITET Me Certefikate Pronesie��ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170

Sot 08:27 Apartamente , Tiranë

Shes apartament 1+1 tek shkolla e Bashkuar

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:26 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 2+1 TE MOBILUAR TEK THESARI

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 08:26 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT TE MOBILUAR CILESISHT NE PORCELAN

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:24 Apartamente , Tiranë

JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR.

33 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:24 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 2+1 TEK RESTORANT QESARAKU TEK FRESKU

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:23 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament teper cilesor i mobiluar ne Porcelan.

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:23 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 1+1 ME MOBILIM CILESORE, TEK KOMISARIATIT NR

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:18 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT PAMJE DETI 2+1+2, VOLLGA!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 08:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 08:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH-FABRIKA E BUKES DURRES !

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 08:14 Apartamente , Tiranë

Oasis

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI ,NE PLAZH ILIRIA !!

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 08:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT !

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:06 Apartamente , Elbasan

Apartament ne qender te Bashkia

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA, PLAZH!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:59 Apartamente , Tiranë

Okazion 34000 euro (kamez)

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

.Shitet 2+1 tek Shkolla Kuqe

188 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

.shitet 2+1 shkolla Kuqe

156 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:46 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE MALIN E ROBIT!

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sot 07:44 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH NE GOLEM

87 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:38 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA GARSONIER PRANE KAZAZIT!

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 07:37 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 në Kamez

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:36 Apartamente , Fier

Alket

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 NE VOLLGA I SAPO MOBILUAR 80 m²

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SHKEMB KAVAJE ME PAMJE NGA DETI!

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH!

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT !

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:22 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament ne fresku

36 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 07:21 Apartamente , Tiranë

shes apartament

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 05:22 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX ME PAMJE NGA DETI NE HEKURUDHA!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Sot 05:20 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHEKO IMPERIAL

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 05:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 05:05 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI!

Numri i dhomave: 1
Sot 05:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!!!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 04:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 04:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 04:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 4+1+2 TEK ZJARREFISKESJA!

96 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 04:27 Apartamente , Durrës

FILLUAN SHITJET TE MALI ROBIT ! MUNDESI PAGESE ME KESTE !

63 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 04:13 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET 2+1+2 QENDER 850EU/M2

90 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PELIKANIT!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 03:44 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 03:43 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 03:43 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione