Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44275
Durrës , 13906
Vlorë , 4116
Shkodër , 2248
Elbasan , 1185
Sarandë , 1090
Fier , 825
Lezhë , 754
Kavajë , 593
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

29 Maj 10:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË DON BOSKO, TIRANË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Univers City, ap. 2+1+BLK Kati 8, 90.3 m² 73.000 Eur

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Sot 05:22 Apartamente , Tiranë

NE YZBERISH SHESIM APARTAMENT 3+1+2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje te Arlis Ndertim

1 LEK

Numri i dhomave: 1
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament tek Aura

Numri i dhomave: 1
Sot 05:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSKO

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament ne bllok me planimetri perfekte

265 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Univers City, ap. 2+1+BLK Kati 8, 90.3 m² 73.000 Eur

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Vollga Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:20 Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje ne Ali Dem

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 05:20 Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GARSIONIERE ME PAMJE NGA DETI AFER HOTEL ADRIATIKU!

44 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 05:20 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Qender Durres 62000 Euro

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 05:04 Apartamente , Bulqizë

Shitet Aprtament 1+1 (ME LETRA) Bulqize

18 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 05:01 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 SELVIA KOMPLEKS HALILIi (Jo Agjens)

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:22 Apartamente , Tiranë

OKAZION BULEVARDI I RI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE

109 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 04:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE ISH URTJ-JA!

82 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:02 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 TE KODRA E DIELLIT!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 03:02 Apartamente , Tiranë

Apartament në Don Bosko

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 02:56 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 01:27 Apartamente , Tiranë

SHKOLLA E KUQE SHESIM APARTAMENT 1+1

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:14
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT RRUGA DURRESIT BUZE RRUGE OKAZION

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:04 Apartamente , Tiranë

PRANE RING CENTER,SHESIM APARTAMENT

227 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:01 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 tek Kodra e Diellit!!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:58 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ZONEN E UNAZES SE RE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 23:54 Apartamente , Tiranë

Don Bosko Shitet apartament 1+1

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 23:52 Apartamente , Tiranë

Shesim apartament te Selvia.

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:46 Apartamente , Tiranë

KOMUNA PARISIT, SHESIM APARTAMENT 2+1 !

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 23:43 Apartamente , Tiranë

KODRA E DIELLIT 1, SHESIM APARTAMENT 2+1

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:43 Apartamente , Tiranë

Myslym Shyri,Shitet apartament 2+1

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:34 Apartamente , Tiranë

KOMPLEKSIT MOLLA,SHESIM APARTAMENT 1+1 NE ASTIR

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 23:25 Apartamente , Tiranë

VILA L, ASTIR SHITET APARTAMENT 1+1

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione