Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 615
Elbasan , 263
Durrës , 233
Pogradec , 139
Vlorë , 76
Shkodër , 43
Sarandë , 41
Fier , 26
Korçë , 19
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 12:55 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GODINE BANIMI

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Kashar, Tiranë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet hotel ne plazh, plepa

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 11:03 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 11:03 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+3 rr Dibres

303 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:32 Apartamente , Durrës

VILLA FOR SALE IN SHIJAK!!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:09 Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1 Ne Shitje Rruga e Elbasanit Tirane

1 179 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 4+1+2 TEK ZJARREFISKESJA!

96 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE TEK ISH KENETA!

260 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Sot 10:03 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1, rruga Fadil Rada

295 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:37 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE GOLEM ME PAMJE DETI !!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 09:24 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE NE PLAZH DURRES

520 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:24 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL ME 31 DHOMA NE GOLEM!

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
Sot 02:49 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 121.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 02:46 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 02:40 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:54 Apartamente , Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Shkallnur, Durres

400 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Apartamenti 3+1+2 plane Shkollës Kushtrimi i Lirisë

35 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Dje 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI!

420 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 16:12 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX TEK MUZEUMI NE DURRES!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 10:47 Apartamente , Elbasan

SHITET ��

Numri i dhomave: 5
03 Qer 15:05 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 3- KATESHE , AUTOSTRADEN DURRES-TIRAN TEK 2 EIDA

700 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Qer 14:49 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE PER BIZNES 4 KATE NE GOLEM

1 700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
03 Qer 13:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet godina

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Qer 13:01 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë. 330,000 €

330 000 EUR

Numri i dhomave: 7
03 Qer 12:58 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë

330 000 EUR

Numri i dhomave: 7
03 Qer 12:51 Apartamente , Durrës

SHITET VILA TRE-KATESHE NE ARAPAJ!

380 000 EUR

Numri i dhomave: 8

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione