C max | Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C max , kategori , ose vendndodhje Fier , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C max Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 08:05 ,

Ford C-Max-2010

4 390 EUR

Sot 08:03 ,

C-Max~Dhjetor 2009

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:02 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

SUZUKI ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:01 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

CITROEN ���� Picasso

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:51 Dyqani ,

Ford C-Max AUTOMATIK 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:48 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 ,

Mercedes Benz C 300 ‼️ OKAZION ‼️

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:25 Dyqani ,

Ford C-Max Gas-Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:13 Dyqani ,

Ford C-Max

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:11 ,

��OKAZION�� C300 2010 ��95K��

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:10 ,

��OKAZION�� MERCEDES C300 LOOK AMG /�� PANORAMIK

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:01 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:57 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine Manuale Viti 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:27 ,

��OKAZION��

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:19 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:12 ,

E550 4MATIC AMG

15 500 EUR

Dje 18:03 ,

‼️ Okazion ‼️ shitet shtepia private !!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 13:41 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:41 ,

Llambadar me 2 zona dritash, WiFi dhe Speaker me Bluetooth

89 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 13:36 ,

Kokë rubineti Xiaomi me sensor për hapjen/mbylljen e ujit

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:29 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 13:29 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:29 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:28 ,

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:28 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:28 ,

USB Type-C HUB 8-në-1, adapter me 8 porta të ndryshme

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:28 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:18 ,

Multimetër dixhital 3-në-1 voltmetër AC/DC detektor tensioni

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:18 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:18 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:13 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:12 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj C max | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione