Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:18
Linku:
Dyqani ,

Gle 350 naft night packet ����

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 00:52
Linku:
Dyqani ,

OKAZION TOYOTA RAV 4

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:58
Linku:
,

Mercedes-Benz W124 E500

9 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00
Linku:
,

BMW X5 3.0 DIESEL AUTOMATIC

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:17
Linku:
,

Porsche Cayenne Benzine 4.8

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:06 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:06 ,

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI R_LINE MANUAL 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:06 ,

VW CADDY BENZIN 2.0 VITI 2007 ME DOGAN

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:06 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:06 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:06 ,

MERCEDES E 200 CDI AVANGARD AUTOMAT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:04 ,

Shitet GLK 2009

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:04 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:04 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN NDERROHET

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:03 ,

FIAT BRAVO 1.4 TURBO BENZIN GAZ 2008 FULL OPTIONS

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:03 ,

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2008 NAFT 2.0 ME DOKUMENTA

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:03 ,

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME TVSH

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 05:03 ,

SHITET NDERROHET S550 VITI 2011 ME DOGAN

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:03 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011 ME DOGAN

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:01 ,

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 NDERROHET

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:01 ,

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME DOGAN NDERROHET

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:01 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 04:55 ,

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:31 ,

Audì A3

17 999 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:05 ,

Bmw 328i M3 look Carbon Pack

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:16 ,

OPEL MERIVA *COSMO*

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 03:06 ,

Toyota

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:03 ,

���� Mercedes-Benz C Class 220 Cdi Avantgarde ����

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:03 ,

Toyota Aygo 1.4 Naft

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:58 ,

Toyota

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:58 ,

CLS500 4Matic 2013 Look 63 ///Amg Fabrike

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:51 ,

Shitet BMW seria 3 318d

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:43 ,

CADDY 1.6 NAFTE Viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:30 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:28
Linku:
,

BMW X6 viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:28 ,

LINCOLN MKC SUPER FULL 2.0 ECOBOOST

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:28 ,

VW GOLF 5 1.9 NAFT 2007 TRENDLINE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:28 ,

JEPET ME QERA 29€ VW GOLF GT AUTOMATIK FULL

29 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:28 ,

JEPET ME QERA 6+1 SENDILE RENT A CAR

29 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:28 ,

Makina me qera nga 19€/dita✅

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:24 ,

•MERCEDES A200 CDI AUTOMATIKE PANORAM SUPER FULL•

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:21 ,

SHITET W210 E270

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:19 ,

Land Rover TD5 Discovery 2

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

BMW 320 GT

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:09 ,

Mercedes Benz A180

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:06 ,

Porsche Cayenne 4.8 benzin gaz Prins

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:03 ,

SHITET!!

9 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:03 ,

Shitet &nderrohet

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:00 ,

Shitet okazion

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione