Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 25309
VW Volkswagen , 14359
Audi , 6852
Ford , 5889
BMW , 5294
Opel , 3129
Toyota , 2695
Fiat , 2249
Renault , 1945
Peugeot , 1715
Land Rover , 1186
Citroën , 1156
Smart , 1120
Nissan , 1044
Volvo , 844
Seat , 795
Hyundai , 700
Porsche , 503
Alfa Romeo , 499
Škoda , 488
Mitsubishi , 486
Lancia , 327
MINI , 325
Mazda , 317
Chevrolet , 299
Jeep , 283
Kia , 281
Jaguar , 248
Chrysler , 220
Honda , 166
Rover , 161
Suzuki , 159
Saab , 77
Dodge , 72
Ssangyong , 70
Daewoo , 68
Dacia , 61
Cadillac , 47
Daihatsu , 46
Subaru , 40
Acura , 31
Hummer , 30
Maserati , 26
Infiniti , 20
Isuzu , 17
Ferrari , 17
Lincoln , 16
Lexus , 15
Great Wall , 13
Tata , 11
GMC , 10
Bentley , 10
Buick , 8
MG , 8
BAIC , 6
UAZ , 5
Piaggio , 4
Lada , 3
Wartburg , 3
Zastava , 3
Artega , 3
Pontiac , 3
Aixam , 3
Corvette , 3
Maybach , 3
Alpina , 2
Bugatti , 2
KTM , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Tesla , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Trabant , 1
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2014!!

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 2.0 Tdi, viti 2014, Automatike

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Maj 08:00
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500 L, VITI 2012, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
28 Maj 10:07
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 18:57 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

VW Golf 6

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Makina , Tiranë

C200 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Makina , Tiranë

S 500 BENZIN 4 MATIC

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 18:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 CDi Automatic Portobagazh

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 18:53 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina , Tiranë

��❇️OKAZION VOLVO V50 1.6 DIESEL “VITI 2011”❇️��

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:53 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI / 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 Makina , Tiranë

������Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Auto, Nafte, nga Zvicra

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:50 Makina , Tiranë

Audi Q5 S-Line Quatrro

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Makina , Tiranë

C class 250 4matic

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:49 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE /VITI 2008/ 1.9 NAFTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Makina , Tiranë

OKAZION SUPER FUll 203MERCEDES BENZ C220 CDI S W203

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:49 Makina , Tiranë

MB E 220-2017-4MATIC

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audì A8 50TDI super full ����

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes benz GLE 350 cupe Naft ����super full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audì Q5 50TDI Quattro super full ����

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:48 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover sport 2.2 Naft super full ����

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 18:48 Makina , Tiranë

MB C 300_AMG LINE⚠️����

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:48 Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ Q7 S line 7 vende ���� super full

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:48 Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class W222 Look AMG Line 2018 Origjinal

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

AUDI A 6 BENZIN-GAZ

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

BMW x6-

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

Volvo XC60 R-Design Perfekte

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 18:44 Dyqani Makina , Tiranë

VW Cadyy 2,0 Tdi 2017 Automatike DSG

19 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 18:44 Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan DSG 2018 Bussines Bmt

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 18:41 Makina , Tiranë

Toyota corrolla verso super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

BMW 328i Luxury edition OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 CDI

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 Bluetec

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:40 Makina , Tiranë

3 SMARTA SUPER OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:40 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1,4 Nafte D4D Okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:37 Makina , Tiranë

��������Ford s-max 2.0 tdci automatik 2008 4900€

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLA 250

18 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:33 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.5 CDI •PANORAMIK•

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 63 AMG

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Renault Modus.1.6.Automat.Benxin&Gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione