Vw | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 58
BMW , 40
Ford , 32
Toyota , 31
Fiat , 13
Opel , 12
Hyundai , 10
Renault , 10
Škoda , 6
Citroën , 6
Smart , 6
Volvo , 5
Nissan , 4
MINI , 4
Seat , 4
Peugeot , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Porsche , 4
Mazda , 3
Chrysler , 3
Jaguar , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:57
Linku:
,

VW GOLF 6, VITI 2011, AUTOMAT, FULL OPTION, GJERMANI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 23:48
Linku:
,

Golf

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 11:31
Linku:
,

Shitet GL 6.3 AMG e Gjitha Blacked Out 2013

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:56
Linku:
,

VW TOURAN 1.9 me dogane

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:24 ,

✔OKAZION✔ C CLASS 220naft FULL 2010 AUTOMAT (SUPER GJENDJE)

7 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Motorr Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:21 ,

Touran 2.0 Dizel kros viti 2008 kamje manuale

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:21 ,

C 6.3 AMG 2014 (LIMITED EDITION) V8 BITURBO 100.000 KM

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:21 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:21 ,

CHRYSLER CROSSFIRE FULL "SUPER" M.NDRRIMI ���� AUTOMAT 140KM

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:21 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:21 ,

VW Passat 1.9

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:20 ,

PORSCHE CAYENE GTS 4.8benzin+gaz 2009 FULL (SUPER GJENDJE)

14 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:20 ,

AUDI A1 2013 1.6tdi (SUPER GJENDJE) 140.000 KM (105HP)

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:18 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:17 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:17 Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:16 Dyqani ,

Vw golf

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 ,

Polo Volkswagen 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:15 Dyqani ,

Hyndai i20 kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:12 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:11 Dyqani ,

Makina

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 naft viti 2013

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:10 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

12 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:10 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:10 Dyqani ,

Vw touran

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:08 ,

Autodiagnoz per VW, Audi, Seat, Shkoda, etj

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:06 ,

Shitet vw bora 1.4 benzine dokumenta deri 09 2021

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 Dyqani ,

Vw polo

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Dyqani ,

VOLKSWAGEN GOLF 5,VITI 11/2006,MANUALE,1.6 BENZINE

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 Dyqani ,

VW GOLF 6,VITI 2010,MANUALE,MOTORR 1.6 BENZINE+GAZ

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:57
Linku:
,

VW GOLF 6, VITI 2011, AUTOMAT, FULL OPTION, GJERMANI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:56 ,

OKAZION VW TOURAN 1.9 NAFT 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:56 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:51 ,

VW TIGUAN AUTOMATIK BENZINE 4 MOTION

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:51 ,

AUDI A6 2.4 BENZINE ZVICRA������������

52 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 ,

AUDI A6 2.4 BENZIN SAPO ARDHUR NGA ZVICRA������������

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

E270 avantgarde automat ardhur nga ZVICRA��������

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:46 Dyqani ,

Golf 6 benzin gaz viti 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:45 Dyqani ,

Golf 5 nafte 6 marshe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:44 Dyqani ,

Volgsvagen Golf plus - mundesi nderrimi

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:44 ,

VW Passat CC Sport Turbo Automat LOOK 2016 FULL!!

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:40 ,

Touareg 2.5 TDI automat

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 ,

OKAZION VW GOLF 5 PLUS 1.9tdi taksa per nje vit 0693585393

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:40 ,

OKAZION BMW x5 xdrive3.0 pa taks lluksi 7vende 0693585393

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim