C clas | Shkodër | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C clas,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C clas Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:06 ,

C 200/ look AMG GAZ/BENZIN

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 ,

C clas 200 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:26 ,

C clas 200 CDI Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:50 ,

C Class 200 CDI

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 12:19 ,

Mercedez Benz E-clas 280 (EVO-Engine)

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:21 ,

⚜️Mercedes Benc Evo C Clas 220 Sport Edition⚜️

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 19:49 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 21:21 ,

C clas 220 automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:55 ,

c clas

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 09:29 ,

c clas

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 16:03 ,

Shitet Mercedes-Benz C200 '09

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:38 ,

Shitet benz c200 compressor '09

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:27 ,

C CLAS 200 benzin look /// AMG 63

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 12:41 ,

Shitet Benz W204 compressor '09

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 09:50 ,

Shitet

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 16:23 ,

C-clas 220 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 16:11 ,

C-clas 220 disel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 22:00 ,

C clas avangard

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 20:32 ,

Mecedes-Benz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 19:39 ,

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 15:26 ,

C clas 220 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 18:57 ,

Mercedes-benz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 15:44 ,

C clas 220 cdi automat

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:54 ,

ndrrohet me Ml ose 4fenersh cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Nën 15:17 ,

benz

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 18:27 ,

Mercedes benz

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 17:46 ,

C cals

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 15:53 ,

Mercedez Benz

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 16:00 ,

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 13:06 ,

Mercedez-benz clas -c 220

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 20:49 ,

0698844727. 0688803248

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 22:41 ,

c clas

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 00:23 ,

Pranohet Ndrrim Me Automat➡️ Golf 6 marsha-02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:30 ,

c clas

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 21:34 ,

Peugeot 207 - Ardhur nga Gjermania

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 12:57 ,

Mercedez-benz

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 18:03 ,

C clas

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 20:58 ,

Mercedes-benz

25 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 20:07 ,

nderroj me c clas 220+ lek nga ana ime vetem cclas

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
30 Maj 22:42 ,

Mercedez benz c-clas 220 viti1996

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 11:57 ,

c-clas 220

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 15:48 ,

Mercedes benz w203

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 07:12 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 08:03 ,

Shitet ose ndrrohet benz e 270cdi avangarde super

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 12:10 ,

C-clas 200 Naft

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 09:47 ,

Mercedez-Benz. C-Clas

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C clas | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione