benx | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 5
Fiat , 4
Nissan , 2
Renault , 2
Acura , 1
Audi , 1
BMW , 1
Bugatti , 1
GMC , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Opel , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benx,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benx Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:38 ,

Shitet Ose Ndrohet me Makin ( Benzin gaz )

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:10 ,

Passat 2.0 tdi automat DSG 2007 letra 1 vit M nderrimi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:51 ,

Shitet Mercedes benx

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 11:47 ,

Mercedes-Benx C-200 Viti-2005 Benxin+Gaz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:04 ,

Mercedes Benz 200 nafte 1988

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 13:53 ,

Benx

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 11:43 ,

Benx

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 20:44 ,

Mercedes benx avangard motorr 320 cdi okazion vetem 5 dite

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 07:26 ,

mercedes b classe 200 nafte

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 17:30 ,

Paisje lavazhi prefesjonale te teknollogjia fundit

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 17:08 ,

Merxedes

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 09:47 ,

Mercedes benc

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 20:47 ,

Shitet ose ndrohet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:17 ,

Shtitet

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 15:17 ,

Mercedez benx��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:28 ,

Shitet autobus Mercedes Benx 303

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
19 Mar 11:11 ,

Mercedes Benx 280 CDI motorr 320

64 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 18:30 ,

Mini

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 20:27 ,

SHITET PASAT LETRA SAPOPRERE

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Mar 18:53 ,

Benx

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 17:34 ,

Bulqiz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 11:29 ,

Merecedes benx

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 01:19 ,

Shitet pasat 1.9 TDI ne gjendje shume te mire!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 18:25 ,

Mercedes C 200 automat

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:29 ,

shitet benx

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 15:28 ,

mercedes benx

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 23:20 ,

Shitet Mercedes Benx. C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:56 ,

220 CDI Automatik

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 11:16 ,

Benx

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 10:11 ,

Shitet kamion mercedes benx 814

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 09:05 ,

Shite

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 16:27 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 14:17 ,

Okazion, Shitet mercedez Benx Look 6.3 Amg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 17:49 ,

Shitet benx 2.5 naft 1700€ i diskutushem

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:37 ,

Okazion���� benxi ����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:33 ,

Okazion����benxi����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 08:31 ,

Okazion benx 250 shitet ose nderohet

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 14:36 ,

Shitet mercedez benx msuper gjendje

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 11:58 ,

Fugon benx 208

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Jan 10:02 ,

Mercedez Benx

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 07:28 ,

Benx

150 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 08:38 ,

Benx

170 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 13:04 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 17:56 ,

benx

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 14:21 ,

mercedes benx E220

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 09:57 ,

SHITET BENX 220 NAFTE - POMPE MEKANIKE

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 11:21 ,

Mercedes benx

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 11:47 ,

Benxin -Gas

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 11:29 ,

Mercedes Benx E 220

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 13:28 ,

benx 270 panorama full

5 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benx | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione