Infinity | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Infiniti , 4
Hyundai , 2
Jeep , 2
Ford , 1
Opel , 1
Volvo , 1
Sot 13:42 ,

Jeep Wrangler-Unlimited-BENZIN+GAZ-VITI-08-09

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Tet 11:58 ,

Shitet hyndai santa fe gaz benzine

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 11:25 ,

Opel insignia 2010 Super Full

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 10:47 ,

Jeep wrangeler

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 12:22 ,

infinity q50, premium luxury, full opt, 2.0 benzin

15 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Nën 18:32 ,

Hyundai santa fe

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:28 ,

Lui

45 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 12:50 ,

Okazion Infinity FX 35 9000 Euro

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 22:16 ,

Ms Infinity automotive interior

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 15:11 ,

INFINITY FX35 AUTOSPORT

10 500 EUR

14 Pri 14:57 ,

Infinity F4 4.5 Benzin+Gaz Sekuencial Full Options

10 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 19:12 ,

Volvo Coupe C70 Benzinë/Gaz, 173 CV - Automatike

4 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim