Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benx c | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benx c,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benx c Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:35 Makina , Vlorë

Okazion Mercedes Benx C 220 avangarde i 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 06:28 Makina , Fier

Mercedes-Benx C-200 Viti-2005 Benxin+Gaz

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 10:18 Makina , Dibër

shitet makina

280 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 17:06 Makina , Tiranë

Shitet - Mercedez Benz Portobagazh

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 16:34 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benx

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 12:43 Makina , Durrës

Shitet benx c klas 204 automat navi madh

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 09:20 Makina , Tiranë

Benx w203

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 09:03 Makina , Skrapar

Shitet benx 220 automat naft

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 22:02 Makina , Tiranë

C class 2005 benzin gaz kompresor

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 06:18 Makina , Durrës

Mercedes Benx S550

14 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 14:30 Makina , Tiranë

Benx w203

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 10:25 Makina , Berat

Mercedez-benx

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 19:07 Makina , Tiranë

Mercedes-benx

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 14:59 Makina , Elbasan

Benxin -Gas

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:36 Makina , Mat

Benx C clas 94

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Maj 13:56 Makina , Fier

benx

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:01 Makina , Korçë

Shiet

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 15:21 Makina , Tiranë

BENX W203 220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:43 Makina , Lezhë

Benx

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 20:47 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:20 Makina , Kukës

Shitet Mercedes Benx. C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:37 Makina , Berat

Okazion���� benxi ����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:33 Makina , Berat

Okazion����benxi����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 19:28 Makina , Shkodër

mercedez-benx c220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:19 Makina , Tiranë

shitet

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 13:14 Makina , Tiranë

OKAZION 4000Euro

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 12:26 Makina , Tiranë

OKAZION 4000Euro

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 22:04 Makina , Tiranë

Mercedes benx 220 Avangard (EVO)

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 15:33 Makina , Tiranë

OKAZION FORD C MAX

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 20:02 Makina , Elbasan

Shitet benx c 280 super full

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 08:52 Makina , Elbasan

Shes benx C klas

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 01:56 Makina , Tiranë

Shitet benx cklas

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 16:57 Makina , Tiranë

SHITET Mercedes C Class 220 CDi AVANGARD����

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 16:13 Makina , Fier

Shitet mercedes c 220

4 100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 15:05 Makina , Durrës

Shes makinen

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 23:43 Makina , Fier

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:28 Makina , Fier

Mercedes C220 dizel

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 15:15 Makina , Dibër

Shes

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 16:34 Makina , Fier

Likaj1

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 11:13 Makina , Tiranë

Mercedes- benz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 10:31 Makina , Berat

Avangard c klas 220 CDI.

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 12:25 Makina , Fier

Mercedes benx 200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 16:09 Makina , Fier

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:55 Makina , Berat

U shit mercedees c klas 200 kompresor

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 17:48 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benx C 200. Nafte 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 07:15 Makina , Durrës

OKAZION

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 11:40 Makina , Dibër

benz C 180

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 22:15 Makina , Tiranë

Mercedes C 250 viti 2001

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benx c | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione