Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Antara Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Antara | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:41 Makina , Gjirokastër

Opel antara 2.0 nafte automatik

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Makina , Elbasan

Opel antara viti 2009 automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:38 Makina , Durrës

Opel Antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL ANTARA KAMBIO AUTOMAT 144000KM ORIGJINALE

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:34 Makina , Lushnjë

OPEL ANTARA AUTOMAT SHITET OSE NDERRIM

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:50 Makina , Kavajë

SUPER OKAZION OPEL ANTARA 4X4

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:21 Makina , Fier

Opel Antara 2011

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET OPEL ANTARA 2011 AUTOMAT DIESEL

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Opel Antata 2.4

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:00 Dyqani Makina , Durrës

Opel Antara - Automat

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:40 Dyqani Makina , Fier

Opel Antara COSMO 2.2 dtci AUTOMATIK 2012

8 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 08:39 Dyqani Makina , Fier

Opel Antara COSMO 2.0 dtci AUTOMATIK

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 17:14 Makina , Tiranë

OPEL ANTARA 95 MIJE KM SUPER GJENDJEE

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 18:39 Makina , Fier

Opel Antara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
28 Maj 18:04 Makina , Shkodër

SHITET OPEL ANTARA 4x4 KAMBJO AUTOMATIKE

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 09:48 Makina , Tiranë

Opel Antara automatik naft

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
28 Maj 08:56 Makina , Elbasan

Opel Antara / 2007 / Automat / 2.0

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 22:10 Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara viti 2007 motorr 2.0 nafte automat

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 17:17 Makina , Tiranë

Shes Opel Antara

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 10:21 Makina , Durrës

Opel Antara

5 800 EUR

27 Maj 08:42 Dyqani Makina , Durrës

Opel Antara-Automatik

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
26 Maj 11:32 Makina , Tiranë

��OPEL ANTARA -VERSIONI-COSMO-SUPER FUL

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 21:52 Makina , Tiranë

Shitet opel antara gjendje perfekte!!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 19:44 Makina , Lezhë

OKAZION OPEL 1.4 Benzin ne gjendje te mire

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:05 Makina , Tiranë

SHITET OPEL ANTARA MOTOR 2.0NAFTE KAMBIO AUTOMAT 142000KM

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 13:00 Makina , Tiranë

Opel Antara Super Gjendje

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 08:25 Makina , Fier

Opel Antara

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 13:32 Makina , Tiranë

OPEL ANTARA KAMBIO AUTOMAT FULL MOTOR 2.0NAFTE ME142000KM

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 03:01 Makina , Tiranë

shitet per arsyje mos perdorimi

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 16:13 Makina , Vlorë

Okazion Opel Antara !

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 15:07 Makina , Durrës

Opel Antar

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 08:25 Makina , Durrës

Opel Antara

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:33 Makina , Tiranë

Opel Antara

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 08:52 Makina , Fier

opel antara 2.0 naft automat

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
08 Maj 18:22 Makina , Tiranë

Shitet OPEL ANTARA

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:34 Makina , Tiranë

Opel Antara 4x4 2.0 2009 Nafte - Automatik

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 10:22 Makina , Korçë

Shitet Opel Antara , Viti 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Maj 16:29 Makina , Elbasan

❌0682149027❌Opel Antara 2.0 Naft Automat❌

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:35 Makina , Durrës

Opel Antara 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 08:28 Makina , Tiranë

Okazion Fuoristrade’Opel’ Antara 2015

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 08:22 Makina , Fier

Opel antara okazion

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 23:02 Makina , Berat

⛔⛔OKAZION⛔⛔

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:51 Makina , Durrës

Opel Antera

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:35 Makina , Durrës

Opel Antara

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 09:25 Makina , Durrës

OPEL ANTARA

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:52 Makina , Tiranë

Okazion SHITET!!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:48 Makina , Lushnjë

Okazion Shitet Opel Antara 4500€

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 13:13 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 06:53 Makina , Vlorë

Opel Antara 2007 2.0 nafte automatike

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:15 Makina , Pogradec

Opel

2 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Antara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione