Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Almera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Almera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:08 Makina , Fier

Shitet Nissan Almera

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 12:36 Makina , Durrës

durres

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 10:35 Makina , Elbasan

Nissan almera 1.5 benzin - gaz viti 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 17:41 Makina , Fier

Shitet Nissan Almera i përdorur, manual

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 17:41 Makina , Fier

Nissan Almera 1.5L Benzine, Manuale

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 17:54 Makina , Durrës

Okazion Nissan nafte

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 13:02 Makina , Vlorë

Shitet Nissan Almera 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Gush 13:54 Makina , Durrës

Nisan Almera 1.4 benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 14:39 Makina , Tiranë

Shitet makine

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 22:17 Makina , Durrës

Nissan almerA

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 21:50 Makina , Gjirokastër

Shitet

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 19:36 Makina , Korçë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 23:05 Makina , Korçë

Shitet nissan 230+hp

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 15:12 Makina , Fier

shitet Nisan

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:15 Makina , Fier

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 18:26 Makina , Durrës

Benzin gaz 0682007055

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 00:54 Makina , Durrës

0682007055 Benzin gaz motorr me zinxhir

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 14:40 Makina , Fier

Nissan Almera 900€ Benzine Gas

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:36 Makina , Fier

Nissan Almera 1996 900€

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 20:48 Makina , Berat

Nissan

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 14:16 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 18:38 Makina , Elbasan

super makin

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 20:03 Makina , Elbasan

Nissan Almera 1.4 benzin super ekonomike

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:08 Makina , Pukë

Nissan almera 1.4 benxin

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 07:57 Makina , Tiranë

Okazion ( nissan almera)

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 18:29 Makina , Mallakastër

Nisan Navara pjesë kembimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 15:45 Makina , Tiranë

Nisan almera

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 20:34 Makina , Korçë

Shitet okazion nisan almera benzine vit 2000 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 09:15 Makina , Tiranë

Shes makine

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 22:10 Makina , Elbasan

Shitet per arsye mosperdorimi

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: > 500 000
30 Nën 20:20 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 19:42 Makina , Korçë

Shitet nisan almera benzine 1 .4 ne gjendje shume te mire

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 14:32 Makina , Durrës

Shitet Nissan

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 06:36 Makina , Elbasan

Shitet per arsye emigrimi

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: > 500 000
09 Nën 10:16 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Almera benzin - gaz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:34 Makina , Durrës

Shitet nisan almera

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 00:53 Makina , Korçë

NISSAN

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 03:28 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 03:28 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 03:28 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 03:28 Makina , Korçë

shitet per arsue emigrimi

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 18:13 Makina , Durrës

Okazion nissan almera 220 naft

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Gush 21:42 Makina , Tiranë

Shitet Nisan 2018 OKAZION❗❗❗❗❗❗❗❗

7 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 23:25 Makina , Lushnjë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:22 Makina , Lushnjë

Shitet okazion per pak dit arsye emigrimi

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 03:25 Makina , Lushnjë

Shitet okazion per pak dit arsye emigrimi

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:34 Makina , Elbasan

Letra per nje vit

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 16:22 Makina , Lushnjë

Nissan

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 18:10 Makina , Tiranë

Shitet Nissan

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 18:14 Makina , Fier

SHITET NISSAN ALMERA 1.4 BENZIN GAZ

2 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Almera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione