Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Kukës

Acura , 6
Alfa Romeo , 41
Alpina , 1
Audi , 702
Bentley , 4
BMW , 517
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 16
Chrysler , 23
Citroën , 69
Dacia , 4
Daewoo , 3
Daihatsu , 3
Dodge , 6
Ferrari , 1
Fiat , 103
Ford , 491
GMC , 3
Grecav , 2
Honda , 19
Hummer , 2
Hyundai , 63
Infiniti , 3
Isuzu , 1
Jaguar , 14
Jeep , 62
Kia , 29
KTM , 1
Lada , 2
Lancia , 10
Land Rover , 79
Lexus , 1
Ligier , 2
Lincoln , 2
Mazda , 31
Mercedes-Benz , 2383
MG , 1
MINI , 8
Mitsubishi , 66
Nissan , 99
Opel , 354
Peugeot , 126
Pontiac , 1
Porsche , 14
Renault , 139
Rover , 6
Saab , 3
Seat , 106
Škoda , 75
Smart , 21
Ssangyong , 6
Subaru , 2
Suzuki , 12
Tata , 1
Toyota , 97
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2396
Volvo , 61
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:09 Makina , Kukës

Mercedes Benz S clas 350

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 Makina , Kukës

E 320 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina , Kukës

✅Shitet ose nderrohet 2002 MODEL PASSAT 1.9 TDi FULL OPTiON✅

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Dje 21:56 Makina , Kukës

Golf 7 viti 2014, 2.0 nafte, 4×4, nga Zvicra

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Makina , Kukës

Volvo SUV ne shitje 6+1

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:44 Makina , Kukës

W210

9 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:30 Makina , Kukës

Golf 5 2.0 TDI DSG

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 Makina , Kukës

C 200cdi automat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:33 Makina , Kukës

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:25 Makina , Kukës

Seat Altea 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 Makina , Kukës

Seat Altea Automat 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 Makina , Kukës

Jeep Grand Cheroke Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:01 Makina , Kukës

Amarok

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 Makina , Kukës

Volvo 2.0 nafte mundesi nderrimi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:29 Makina , Kukës

GOLF 5 2.0TDI GTD AUTOMAT FULL OPSION!

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:11 Makina , Kukës

Golf 5+ 1.9TDI 2008 Euro4 Gjendje Perfekte

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 Makina , Kukës

Golf 5 1.9 AUTOMATIK

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:44 Makina , Kukës

Mercedes avngard 220 cdi viti 2008 targa huja

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:35 Makina , Kukës

-GOLF 7.5 1 6 TDI -AUTOMATIC 7 shpejtesi

13 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:54 Dyqani Makina , Kukës

BMW 520 F10 me dogane

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

SEAT ALTEA XL 1.9 2007 me dogane

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz E220CDI 4Matic Sapo ardhur

23 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz S Class 350CDI 4Matic Lungo sapo ardhur����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0TDI 4MOTION 133km 2011

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D automat ardhur nga gjermania

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

VW TIGUAN ZVICRA 2012 AUTOMAT

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Dyqani Makina , Kukës

OKAZION Q7 2013 3.0TDI 3xS-Line PANORAMA

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:52 Dyqani Makina , Kukës

AUDI Q3 2.0TDI QUATTRO 2013 Sapo ardhur nga zvicra

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:52 Dyqani Makina , Kukës

BMW 120D 2007 sapo ardhur

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:02 Makina , Kukës

Shes turanin 1’9 TDi

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:23 Makina , Kukës

Caddy Life 1.9TDI Automatik 5Ulese 252Mij Km

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 Makina , Kukës

Passat B7 2011 Bluemotion 1.6TDI Pa Dogane

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Makina , Kukës

FORD FIESTA 2007, 1.4NAFTE, MANUALE, 4 DYER

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:46 Makina , Kukës

Touareg 3.0 Nafte Automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:40 Makina , Kukës

VOLSVAGEN T5 2.5 4×4 TRANSPORTER

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:38 Dyqani Makina , Kukës

Evo 320 sport paket 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Makina , Kukës

Tiguan 2.0 tdi Automat 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:36 Dyqani Makina , Kukës

Golf 5 2.0 Automat i 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:36 Dyqani Makina , Kukës

Cady Max 1.9 manual 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:35 Dyqani Makina , Kukës

Golf 5 1.9 manual sport i 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:35 Dyqani Makina , Kukës

Pasat 2.0 Automat hiline i 2007

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:35 Dyqani Makina , Kukës

Skoda octavia 1.9 manual 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:35 Dyqani Makina , Kukës

E clas 220 Automat Avangard 2011

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:34 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 CDI

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:34 Dyqani Makina , Kukës

Audi a4 2.0 naft. Manual 4 motion

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:33 Dyqani Makina , Kukës

Tauran 1.9 manual 2006

2 999 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:32 Dyqani Makina , Kukës

Evo 200 Automat full panoram 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:32 Dyqani Makina , Kukës

Cady Max 2.0 manual 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:32 Makina , Kukës

Golf 5 1.9 Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione