golf 5 | Kukës | Automjete | Makina

BMW , 4
Audi , 3
Opel , 2
Peugeot , 2
Jeep , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 , kategori Makina , ose vendndodhje Kukës , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:06 ,

Shitet Golf 5 plus i sapo targuar ne gjendje 10/10

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

Shitet / Nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:36 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

VW GOLF 1.9 TDI (UNITED) 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 ,

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:25 ,

MERCEDES-BENZ ML320 SAPO ARDHUR NGA ZVICRA��������

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

Golf

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:28 ,

Golf 5 1.9 TDI 4700 EURO I DISKUTUSHEM Automat

4 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 ,

Golf 5 motorr 1.9 TDI Manual ne super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:53 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 08:33 ,

VW GOLF 1.9 TDI (UNITED) 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:43 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:35 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 02:45 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 19:24 ,

Shitet GOLF 5 PLUS 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 17:47 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin Manuel Nga Zvicrra

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 10:40 ,

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 21:59 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:31 ,

OKAZION AUDI 3.0 NAFTE 2011

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:13 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 09:56 ,

Shitet golf 5 karavan

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 19:27 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 21:08 ,

Vw golf 5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 23:38 ,

Golf 5 GT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 15:45 ,

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 08:47 ,

Shitet golf 5 karavan

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 16:20 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 10:43 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 00:16 ,

Shitet Golf 5, 2.0 TDI Dizel

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:03 ,

Shitet Rangerover sport 3.6 naft

17 910 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 09:52 ,

VW Golf dizel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 09:58 ,

Golf 6 1.6 TDI Manuel Pa Dogan Nga ���� Zvicrra ����

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 19:03 ,

Shitet ose ndrrohet Cadyy 1.9 naft automat viti 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 15:01 ,

Golf 5

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 15:01 ,

VW Golf 5

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 10:42 ,

Golf 5 1.9d Manual -03 Okazion 3.6€

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 20:57 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 00:58 ,

Golf

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Tet 14:16 ,

Golf 4 1.9 diesel Manual 2002 Euro 4 Pa Dogane!!!!

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 18:38 ,

GOLF 5 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 17:27 ,

Golf 4 1.9 Diesel Manual 5+1 pa Dogane Euro 4 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 16:32 ,

Shitet golf 5 automatik

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 14:33 ,

SHITET GOLF 5 4*4

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 22:18 ,

Golf 5 look gti

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 18:51 ,

Shitet Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 20:09 ,

Golf 5 Automat

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 18:07 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 13:46 ,

Shitet Golf 4

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione