mercedes benz | Kukës | Automjete | Makina

BMW , 7
Audi , 3
Nissan , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz,kategori Makina,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:13 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

Mercedes benz

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 ,

Mercedes Benz

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:38 ,

MERCEDES BENZ C220-2010 OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:44 ,

Shes mercedes benz GLK 220 cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:49 ,

Okazion !!! Evo

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:49 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:32 ,

Mercedes Benz E220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 19:38 ,

Mercedes benz e220

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 16:59 ,

Mercedes Benz C 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 16:58 ,

Mercedes-Benz E 220 Cdi Automatic Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 13:38 ,

Autobus Minibus Mercedes benz Vario

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 19:14 ,

Mercedes Benz E320 4Matic

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 19:14 ,

Mercedes Benz E200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 15:57 ,

Mercedes Benz W203

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 09:11 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:11 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 e sapotarguar

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 01:58 ,

Mercedes benz Shitet

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:09 ,

W211

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 16:28 ,

Mercedes-Benz E 280

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:38 ,

Mercedes Benz E220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 19:47 ,

Mercedes-benz E350

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:48 ,

Mercedes-Benz w203 1.8

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:48 ,

Mercedes-Benz w203 1.8

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:40 ,

Mercedes-Benz w202

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 12:19 ,

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 14:55 ,

Mercedes benz

6 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 22:48 ,

MERCEDES BENZ ML280CDI 4 MATIC -07

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:48 ,

Shitet Rangerover sport 3.6 naft

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:48 ,

Shitet E 320

4 199 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:09 ,

Mercedes benz e270 motorr i zi!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:22 ,

Shitet - Nderrohet BMW 320. E46. 2001.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 17:22 ,

Shitet Mercedes benz E220 CDI automatike

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 18:13 ,

Shitet Mercedes benz c class me portogabazh

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:03 ,

Mercedes C 250 CDI

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:52 ,

Mercedes-Benz w210��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 21:04 ,

Shitet mercedez benz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 16:34 ,

•Shitet C220 CDI Evo 4500€ i disk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 13:21 ,

Mercedes Benz E220

3 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 18:56 ,

•Shitet E220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 12:15 ,

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 23:46 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 15:58 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 15:26 ,

Mercedes Benz c220 evo -2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 23:34 ,

Shes Mercedes Benz ML270 CDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:30 ,

Shitet Mercedes benz E220 BlueEfficiency

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 10:55 ,

Shes Mercedes Benz ML270 CDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 23:08 ,

Evo Avant-garde

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione