Bmw | Kukës | Automjete | Makina

BMW , 344
Audi , 6
Opel , 5
Nissan , 2
Peugeot , 2
Jeep , 2
Seat , 1
Rover , 1
Ford , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Makina,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:11 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

BMW X6 40D I sapo ardhur nga Berlini

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:38 ,

X5 3.5d Xdrive

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:48 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

Bmw 520d AUTOMATIC 135KW/180PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 19:38 ,

Bmw X3 XDRIVE 2.0 2011 Automatik

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:32 ,

Shitet / nderrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:19 ,

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 23:24 ,

Bmw 560L e60 2.0 nafte

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:54 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 e sapotarguar

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 17:22 ,

Shitet - Nderrohet BMW 320. E46. 2001.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 19:05 ,

X5 Full

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 15:52 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 07:08 ,

Pjesë kembimi për BMW 3 GT 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 19:52 ,

Bmw E91 330D

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 13:53 ,

Bmw 530 Super gjendje !!!

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 11:24 ,

Shitet BMW X6 40D XDrive 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 13:41 ,

Shitet BMW okazioni dites

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 09:56 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:28 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL NE GJENDJE PERFEKTE

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Mar 11:26 ,

Bmw X5 E70 3.0 D Ne gjendje Perfekte

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Mar 10:42 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Mar 06:02 ,

Shitet bmw 730

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:52 ,

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 12:52 ,

BMW

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:10 ,

Shitet vetura bmw

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 10:07 ,

SHITET BMW X6 30 D

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 10:40 ,

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 01:33 ,

Bmw 525 Benzin.

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:02 ,

Nisan qashai benxin 2.0 automatik viti 2011

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 15:31 ,

OKAZION AUDI 3.0 NAFTE 2011

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:35 ,

BMW 320d motor 2 nafte automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 13:17 ,

BMW GT 530d xDrive

23 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 20:38 ,

Bmw 530GT M-pacet

23 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 23:02 ,

Bmw E46

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 16:16 ,

Bmw X3 (XDRIVE) 2.0 184(KW) 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 19:24 ,

Shitet BMW 3.0 me letra per 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 13:19 ,

BMW 320d motor 2 nafte automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 15:28 ,

Bmw f10

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 23:37 ,

Shes

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 09:17 ,

Bmw 525 Benzin.

5 800 EUR

26 Dhj 14:54 ,

Bmw 318 d 2012 Automatik

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 14:25 ,

Bmw 530d 2011 nga gjermania

9 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 17:56 ,

bmw F11 pa dagan panoram munsi ndrrimi

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 21:27 ,

BMW X5 OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:49 ,

BMW 320d motor 2 nafte automat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 15:33 ,

Bmw 120d M Performance

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 12:42 ,

Bmw 320d

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw x5 Bmw BMW X5 BMW BMw bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione