Makina | Kukës | Automjete | Makina

Audi , 187
BMW , 128
Ford , 109
Opel , 94
Peugeot , 30
Renault , 30
Nissan , 21
Land Rover , 18
Toyota , 16
Fiat , 16
Citroën , 14
Mitsubishi , 13
Seat , 12
Volvo , 12
Jeep , 12
Alfa Romeo , 10
Škoda , 10
Chrysler , 7
Hyundai , 7
Smart , 6
Mazda , 4
Kia , 4
Porsche , 4
MINI , 3
Rover , 3
Honda , 3
Lancia , 3
Cadillac , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Daewoo , 2
Chevrolet , 2
TVR , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Jaguar , 1
Yugo , 1
Bentley , 1
Tata , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori Makina,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:11 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

Nderrohet vw passat me Land rover discovery tdi jo td5

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:25 ,

Golf 5 i 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 ,

Touran 1.9 i 2004 i sapoardhur

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 ,

Pasat i 2007 automat dsg

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 ,

Taran i 2007 manual

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Touran 1.9 i 2008 automat

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:24 ,

C class 200 CDI i 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

Touran i 2005 pa dogan

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:50 ,

VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Model - 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:05 ,

Mercedes Benz E220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:03 ,

Audi A6

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

X5 3.5d Xdrive

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 ,

VW GOLF 1.9 TDI (UNITED) 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Audi A4 1.9 tdi 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:04 ,

Shes mercedes benz GLK 220 cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:16 ,

porsche 911 e ardhur nga gjermania

250 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:50 ,

AUDI 3.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 ,

Audi A4 2.0 Tdi manual 6+1

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:37 ,

Mercedes-Benz E 220 Cdi Automatic Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:36 ,

Nisan X Trail

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:36 ,

Mercedes Benz C 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:32 ,

Golf

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:30 ,

Passat

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:29 ,

Benz

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:18 ,

Mercedes

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:29 ,

Evo 220 cdi full opsion panorama

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:26 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 20:14 ,

FALEMINDERIT MERR JEP U SHIY Caddy 1.9 Diesel

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 08:21 ,

Seat ibiza SUPER

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:17 ,

Ford transit

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Maj 16:22 ,

Jeep Wrangler 3.6

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 15:19 ,

C clas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:19 ,

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 23:17 ,

MERCEDES BENZ C220-2010 Bluefency Full Opsion

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 14:58 ,

Ford Galaxy

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:06 ,

U shit

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 20:57 ,

Fiat

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:56 ,

AUDI A3 S-LINE

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 14:38 ,

AUDI A3 S-LINE

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 08:30 ,

Peugeot 308 1.6 nafte 2008

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:29 ,

Golf 5 1.9 TDI 4500 EURO Automat

4 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:48 ,

SHITET LAND ROVER FRELANDER TD4 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 12:25 ,

Mercedez Benz E220

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:57 ,

VW TOURAN

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 20:28 ,

U shit flm

3 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 03:39 ,

Shitet volvo xc90 6700€

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:36 ,

Shitet Touran 2.0 naft

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione