golf 4 | Kukës | Automjete | Makina

BMW , 8
Opel , 3
Audi , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Jeep , 2
Volvo , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori Makina,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:13 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 09:11 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:11 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 e sapotarguar

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 23:38 ,

Golf 5 1.9

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 01:26 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 22:38 ,

GOLF MK4

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 14:27 ,

Golf 3 GTI ne shitje

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:19 ,

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 17:48 ,

Shitet Rangerover sport 3.6 naft

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 19:56 ,

golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 23:56 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI viti 2003 Targa Gjermane

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:35 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 17:22 ,

Shitet - Nderrohet BMW 320. E46. 2001.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 20:45 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 23:23 ,

Golf 4

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 20:24 ,

Shitet Golf 4 Karavan!

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 23:03 ,

Golf 4

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:52 ,

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 14:31 ,

Golf

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 11:19 ,

Vw Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 14:39 ,

Shes Golf 4 Blu 1.9

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 20:49 ,

Okazion Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:40 ,

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 17:11 ,

Golf 4 Automatic

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 14:36 ,

Golf 4 Automatic

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 12:38 ,

Golf 4 Automatic

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 13:21 ,

golfi 4

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:06 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:59 ,

Golf 4 2.0 benzin

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 12:58 ,

Golf

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 15:31 ,

OKAZION AUDI 3.0 NAFTE 2011

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:24 ,

VW GOLF 1.6 TDI SPECIAL

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:27 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 23:15 ,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:35 ,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:19 ,

Golf 4 TDI viti 2002 DI e kuqe

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 14:19 ,

Golf 4 TDI viti 2002 DI e kuqe

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 14:19 ,

Golf 4 TDI viti 2002 DI e kuqe

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 23:46 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 09:52 ,

VW Golf dizel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 20:04 ,

Shitet Golf 4 OKAZIOONN ! 1.9 diesel

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 23:46 ,

Golf

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 19:03 ,

Shitet ose ndrrohet Cadyy 1.9 naft automat viti 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 19:17 ,

Golf

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 10:42 ,

Golf 5 1.9d Manual -03 Okazion 3.6€

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 17:20 ,

shitet golf 3

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 14:16 ,

Golf 4 1.9 diesel Manual 2002 Euro 4 Pa Dogane!!!!

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione