Touran | Kukës | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran,kategori Makina,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:37 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:25 ,

Touran 1.9 i 2004 i sapoardhur

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 ,

Touran 1.9 i 2008 automat

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:24 ,

Touran i 2005 pa dogan

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 09:34 ,

Touran

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 23:57 ,

VW TOURAN

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 16:36 ,

Shitet Touran 2.0 naft

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:48 ,

Shitet Rangerover sport 3.6 naft

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:04 ,

VW Touran 2.0

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 20:54 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 e sapotarguar

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 15:52 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:28 ,

shes touran 2.0 TDI viti 2005

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 17:05 ,

Shitet okazion

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 20:06 ,

Shitet Golf 5 plus i sapo targuar ne gjendje 10/10

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:50 ,

Mercedes-Benz Avantgard E270

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 21:11 ,

TOURAN

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:48 ,

Shitet!

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 21:50 ,

Shitet Tauran

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 11:46 ,

Vw touran

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 13:21 ,

Touran 1.6 naft.77kw nga gjermanija

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 17:28 ,

Shitet Touran

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 09:08 ,

Touran 1.9

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 08:17 ,

Shitet okazion

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 07:38 ,

Touran 1.9

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 07:20 ,

Touran

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 17:55 ,

Touran

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 07:27 ,

Touran 1.9

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:56 ,

Touran 1.9 full

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:41 ,

vw touran

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 01:01 ,

VW TOURAN 2.0TDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 20:30 ,

Touran 1.9

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 10:49 ,

WV TOURAN 1.9 TDI 2010

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 14:24 ,

shes Touranin 2.0 TDI AUTOMATIK viti 2012 ����7 ulse

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 14:15 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 22:17 ,

Touran1.6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 19:03 ,

Shitet ose ndrrohet Cadyy 1.9 naft automat viti 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 10:42 ,

Golf 5 1.9d Manual -03 Okazion 3.6€

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 20:57 ,

Touran 1.9

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 13:54 ,

Touran

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 13:34 ,

Touran

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 06:29 ,

TOURAN

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 10:57 ,

VW Touran dizel

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 20:21 ,

TOURAN

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 17:10 ,

Vw touran 1.9 tdi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 14:29 ,

Touran 1.9

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 00:49 ,

Touran 1.9

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 05:04 ,

Touran

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 12:39 ,

Touran 1.9

3 655 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 14:27 ,

Touran

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione