Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 3 - Makina Të gjitha në Kukës

BMW , 9
Audi , 5
Seat , 2
Peugeot , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:17
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 02:53 Makina , Kukës

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

Audi Q5 2013 allroad exlusive 2.0TDI

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

Vw CADDY MAX1.9 AUTOMAT 7Vende sapo ardhur

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

TOURAN AUTOMAT 1 vit letra

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D AUTOMAT

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

SEAT ALTEA XL 1.9 2007 me dogane

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

BMW 120D 2007 sapo ardhur

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

ZVICRA S Class 350CDI 4Matic Lungo ����

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0TDI 4MOTION 133km 2011

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:17
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:05 Makina , Kukës

Hyundai Santa FE 2008 Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Makina , Kukës

VW GOLF 5 plus -05

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:02 Makina , Kukës

Touran 2.0 TDI /Euro 4/ Pa DOGAN

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 Makina , Kukës

Shitet & Nderrohet Range Rover Sport 3.0 - 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:23 Makina , Kukës

Mercedes e clas 220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 16:35 Makina , Kukës

Touran 1.6 automat 6+1

18 480 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 07:08 Makina , Kukës

Mercedes Benz E Class 2008 avantgarde automatik

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 07:08 Makina , Kukës

VW GOLF 6, BLUEMOTION, AUTOMATIK, 1.6 NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 10:13 Makina , Kukës

BMW X5 , 3.0 , NAFT 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 10:09 Makina , Kukës

BMW X5 , 3.0 , NAFT 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 09:15 Makina , Kukës

RANGE ROVER SPORT 3.0 - 2011 Shitet & Nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 17:31 Makina , Kukës

mercedes sel

3 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 07:36 Makina , Kukës

Fiat 126

2 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 14:29 Makina , Kukës

Mercedes E200 CDI Automatik Pa Dogan

20 Gush 19:08 Makina , Kukës

mercedes w123 300d

4 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Korr 10:26 Makina , Kukës

SHITET

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 14:31 Makina , Kukës

Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 14:32 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 04:10 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 10:46 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 16:05 Makina , Kukës

Mercedes C CLASS 270 CDI AUTOMATIK KLIM PA DOGAN 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:09 Makina , Kukës

Kerkoj makin

1 LEK

25 Gush 17:43 Makina , Kukës

shiten 13 kamio automatike (2005-2021) DSG + BMW E90

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 17:19 Makina , Kukës

golf 3

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Korr 03:51 Makina , Kukës

Golf

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 11:14 Makina , Kukës

Shitet golf 3

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 19:33 Makina , Kukës

Shitet Golf 3

1 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:56 Makina , Kukës

Shitet

1 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:24 Makina , Kukës

Audi VW Tauran Mercedes-Benz Golf4 Pasat 3c

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 21:08 Makina , Kukës

Golf 3

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 12:19 Makina , Kukës

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 01:11 Makina , Kukës

Golf 3

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 19:00 Makina , Kukës

Shitet

2 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 20:52 Makina , Kukës

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:40 Makina , Kukës

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:31 Makina , Kukës

OKAZION AUDI 3.0 NAFTE 2011

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione