Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mitsubishi Pajero ne Shitje | Ofertat ne Shqiperi


Gjej Mitsubishi Pajero në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi Pajero ne shitje të ndryshëm si, Mitsubishi Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Mitsubishi Pajero ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Mitsubishi pajero ne shitje të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 18:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero 2008

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:34 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi pajero Viti 2004

8 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:46 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubish pajero 3,2 naft 2001 manual 4x4

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Kukës

Shitet Mitsubish Pajero sport

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Berat

Mitsubishi pajero sport 2002

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:11 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Mitsubishi Pajero 2.5 turbo Model 96

2 499 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:10 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Mitsubishi Pajero 2.5 turbo

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi Shogun 2.4 Turbo Diezel

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:21 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Pjes per xhipa modele te ndrryshme

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 19:49 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Okazion MITSUBISHI PAJERO 2.8 NAFT POMP INJETOR MEKANIK

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 10:54 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Durrës

Mitsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 12:55 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi Pajero Automat

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 21:16 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Shitet Mitsubishi Pajero

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 10:50 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Mitsubish Pajero 3.2 Nafte ( Pa Taks Lluksi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 18:12 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Lezhë

shitet okazion

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 10:59 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Shitet Mitsubishi

8 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 12:06 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Mitsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:03 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Shitet pajero ������

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 19:28 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

��Mitsubishi Pajero 2010 BENZIN+GAZ��

14 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 17:10 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Kukës

✅❌❌Mitsubishi Pajero❌❌✅

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 23:28 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 21:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

SHITEN DISQE PER MITSUBISHI NR 16

200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 13:15 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

mitsubishi pajero

120 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 12:39 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Gjirokastër

MITSUBISHI

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 20:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

MITSUBISHI PAJERO

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 13:58 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Shitet Pajero sport

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 19:07 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Shitet ose nderrohet Mitsubishi Pajero

7 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 09:08 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Mitsubishi pajero

2 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 21:34 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Durrës

MITSUBISH PAJERO SHITET OSE NDERROHET

14 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 19:28 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Gjirokastër

Misubishi Pajero

5 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 02:24 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Durrës

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 20:47 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Disqe foristrade

300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 13:03 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Lezhë

SHITET FORISTRADE MITSUBISHI PAJERO SPORT

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 08:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

SHITET E MITSUBISHI

4 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 21:16 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Pajero 2800

6 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 16:00 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tropojë

SHITET MITSUBISH PAJERO SPORT

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Bulqizë

Mitsubish pajero 4×4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 10:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Vlorë

Shitet Mitsubishi pajero

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 15:59 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Berat

Mitshubishi Pajero

7 000 LEK

16 Jan 14:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Mitsubish Pajero Sport 2003

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 11:42 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Mitsubish Pajero Sport

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 21:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Mirditë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 15:06 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Krujë

Mundesi ndertimi/ OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
06 Jan 06:17 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubish pajero

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 20:54 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Korçë

Mistubish Pajero Sport

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 21:11 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero Sport GLS

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 18:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Malësi e Madhe

Mitsubishi

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 19:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Përmet

Pajero sport

10 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Mitsubishi Pajero ne shitje? Shiko njoftimet për Mitsubishi Pajero ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Mitsubishi Pajero ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mitsubishi Pajero ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi Pajero ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mitsubishi Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë Mitsubishi ne shitje të tjerë. Kërko Mitsubishi Pajero ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Mitsubishi Pajero


Keni Mitsubishi Pajero që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mitsubishi ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Mitsubishi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mitsubishi Pajero ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione