Mitsubishi Pajero ne Shitje | Ofertat ne Shqiperi


Gjej Mitsubishi Pajero në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi Pajero ne shitje të ndryshëm si, Mitsubishi Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Mitsubishi Pajero ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Mitsubishi pajero ne shitje të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 14:56
Linku:
,

Shitet makine Mistubishi Pajero

Historiku i makinës

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 17:47 ,

MITSUBISHI 2,5 D 4X4 DYFLOK MANUAL RRALLY

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

Misubishi

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:56
Linku:
,

Shitet makine Mistubishi Pajero

Historiku i makinës

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:18 ,

OKAZION MITSUBISHI PAK DIT

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

Mitsubishi pajero

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:10 ,

Benz unimuk borpastrruse 4x4

Historiku i makinës

2 222 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:50 ,

Pjes per micobish pajero.

Historiku i makinës

12 345 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 02:21 ,

Micubishi OKAZION

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 22:40 ,

Pajero..2.8 .viti 2000

Historiku i makinës

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 22:10 ,

U SHIT FLM MERR JEP

Historiku i makinës

11 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Nën 17:10 ,

�� MITSUBISHI PAJERO 2,5D 4X4 96 �� MANUAL BLLOKAZH

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:33 ,

Mitsubishi Pajero Sport

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 18:50 ,

Mitsubishi pajero 3.2 did

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 16:01 ,

Mitsubishi Pajero Sport

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 16:01 ,

Mitsubishi Pajero Sport

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:41 ,

Pajero Gls

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 19:55 ,

Shitet

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 19:55 ,

Shitet

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 17:02 ,

Mitsubishi

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 13:25 ,

SHITET MITSUBISHI PAJERO 4x4

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 13:06 ,

Mitsubish Pajero

Historiku i makinës

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 10:25 ,

Shitet automjeti

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Nën 07:08 ,

Mitsubishi pajero

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 12:26 ,

Mitsubishi Pajero 1.8

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 05:09 ,

Mitsubishi pajero

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 13:16 ,

Shitet Mitsubishi

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 19:23 ,

Nderrohet me mitsubishi pajero

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 13:24 ,

Mistubish pajero 2.5 naftt 6500€

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 08:41 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

Historiku i makinës

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 17:37 ,

Shkembej opel astra me mitsubishi pajero

Historiku i makinës

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 16:49 ,

2 milion e 800 mijlek

Historiku i makinës

280 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Nën 06:36 ,

Mitsubishi Pajero

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 00:54 ,

Mitsubishi shogun sport 3L

Historiku i makinës

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 23:35 ,

mitsubishi pajero 4x4

Historiku i makinës

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 17:56 ,

Shitet makine

Historiku i makinës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 00:46 ,

Shitet

Historiku i makinës

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 18:43 ,

Mitsubishi Pajero

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 11:20 ,

Okazion

Historiku i makinës

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 05:54 ,

Mitsubishi pajero

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 05:43 ,

Mitsubishi pajero

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 22:15 ,

Kerkoj mitsubishi pajero pa letra

Historiku i makinës

1 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 07:03 ,

Mitsubishi pajero

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 17:56 ,

Shitet: Mitsubishi Pajero

Historiku i makinës

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 07:14 ,

Mitsubishi pajero

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 00:54 ,

Shitet: Mitsubishi Pajero Turbo GLS

Historiku i makinës

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 18:43 ,

Mitsubishi 4x4

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 10:07 ,

Shitet Makina 4×4

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Mitsubishi Pajero ne shitje? Shiko njoftimet për Mitsubishi Pajero ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Mitsubishi Pajero ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mitsubishi Pajero ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi Pajero ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mitsubishi Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë Mitsubishi ne shitje të tjerë. Kërko Mitsubishi Pajero ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Mitsubishi Pajero


Keni Mitsubishi Pajero që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mitsubishi ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Mitsubishi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mitsubishi Pajero ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione