Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Acura , 5
Audi , 25
Bentley , 2
BMW , 11
Citroën , 2
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Fiat , 9
Ford , 16
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 2
Maybach , 1
Mazda , 2
Nissan , 5
Opel , 4
Peugeot , 6
Piaggio , 1
Porsche , 1
Renault , 6
Seat , 2
Škoda , 1
Smart , 2
Suzuki , 2
Toyota , 6
Volvo , 1

Blej Makina të reja dhe të përdorura. Gjeni llojshmëri makina në blerje tek platfoforma Merrjep.al për të kënaqur çdo kërkesë tuajën si per shembull: Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo etj. Merrjep.al është platforma e lider që ofron zgjedhje të larmishme për të blerë makina në Shqipëri. Shihni njoftime për blerë makina të përdorura dhe të reja në Merrjep.al. Merrjep makina është tashmë tregu më i madh online për blerje të makinave të përdorura si dhe të reja.Sot 08:28 Makina , Tiranë

Blejme

Sot 08:28 Makina , Tiranë

BLEJME

Sot 08:28 Makina , Tiranë

BLEJ

Sot 08:08 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

02 Tet 20:21 Makina , Durrës

Golf 5

3 700 EUR

02 Tet 20:21 Makina , Durrës

Golf 5 2.0 Nafte automat

3 700 EUR

29 Sht 21:04 Makina , Shkodër

Shitet

27 Sht 15:16 Makina , Tiranë

Autobus Setra 411

26 Sht 23:57 Makina , Durrës

BLEJ

26 Sht 09:28 Makina , Durrës

BLEJM MAKINA TE NDRYSHME

25 Sht 00:47 Makina , Tiranë

BLEJM MAKINA OKAZION

24 Sht 17:43 Makina , Kurbin

Benz

18 Sht 15:02 Makina , Tiranë

Kerkohet c204

17 Sht 18:50 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

17 Sht 11:02 Makina , Pogradec

Mini coper

16 Sht 23:26 Makina , Vlorë

Kerkoj pezho 106

13 Sht 19:32 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

13 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Golf 1.4 Benzine-Gaz 2011

12 Sht 18:25 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

12 Sht 03:04 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

10 Sht 15:08 Makina , Berat

Kerkoj makina me qera

10 Sht 00:13 Makina , Vlorë

Kapo

09 Sht 15:56 Makina , Tiranë

Blej makine automat

08 Sht 19:00 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

07 Sht 19:44 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

06 Sht 19:25 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

06 Sht 01:07 Makina , Elbasan

Blej audi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Sht 23:28 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.


Blej Makina të reja dhe të përdorura. Merrjep makina ofron mundësi për të zgjedhur vetëm me një klik makina në blerje që ju keni nevojë. Imagjinoni sikur vetëm në disa minuta të shikoni qindra modele makinash për çdo okazion që ju kërkoni apo të nxirrni njoftimin tuaj që të ketë ekspozim tek mijëra njerëz në vetëm pak minuta. Njoftimet tek platforma Merrjep.al ofrojne jo vetëm një llojshmëri makinash, por dhe çmimesh, modelesh dhe ngjyrash.Blej Makina ne ShqiperiShumë lehtë mund të gjeni në blerje modele të ndryshme si Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo e gjitchka që mund tju nevojitet tek Makina me shumë kategori të tjera që plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja.Hapni llogarinë tuaj për të nxjerrë njoftime për makinën tuaj!Fitoni shikueshmeri për automjetin që ju shisni, në kohë të shkurtër, në mijëra njerëz vetëm tek platforma më e madhe për blerje makinash në Shqipëri,Merrjep.al. Vendosni njoftimin për makinen tuaj dhe pasurojeni atë me detaje për të bërë të mundur përcjelljen e vlerave të tij tek personat që mund të jenë të interesuar. Këtë mund ta bëni shumë thjesht vetëm duke krijuar account-in tuaj tek platforma Merrjep.al. Mjaftojnë të vendosni disa foto, një informacion të shkurtër për vlerat që makina juaj ka apo dhe pjesët e makinave si psh transmetuesi, ngjyra, motori, xhamat etj, dhe njoftimi juaj merr shikueshmëri të menjëherëshme.


Zgjidhni me komoditetin tuaj të blini makinën që me tepër ju përshtatet: me çmim të lirë dhe ekonomik, e përdorur apo e re, me konsum të ulet, me ngjyrën dhe modelin që ju dëshironi.Mjafton të hapni njoftimet e Merrjep.al për makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri. Kaq thjesht, dhe nje larmishmëri zgjedhjesh bëhen tuajat për vetëm një çast.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione