Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al


Blej Makina të reja dhe të përdorura. Gjeni llojshmëri makina në blerje tek platfoforma Merrjep.al për të kënaqur çdo kërkesë tuajën si per shembull: Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo etj. Merrjep.al është platforma e lider që ofron zgjedhje të larmishme për të blerë makina në Shqipëri. Shihni njoftime për blerë makina të përdorura dhe të reja në Merrjep.al. Merrjep makina është tashmë tregu më i madh online për blerje të makinave të përdorura si dhe të reja.30 Korr 20:39 Dyqani Makina , Tiranë

Transport me (dumdum) Kamioncin

30 Korr 20:39 Dyqani Makina , Tiranë

Transport me (dumdum) Kamioncin

14 Dhj 21:11 Makina , Shkodër

letra per 19 22

02 Sht 22:40 Makina , Krujë

hhjj

5 000 LEK

09 Mar 18:01 Makina , Dibër

Kerkojm 190/240/250 etjr

30 Gush 13:46 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

20 Gush 10:28 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

Shitësit të Besuar
30 Korr 18:04 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

Shitësit të Besuar
23 Korr 20:04 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

Shitësit të Besuar
04 Qer 13:40 Makina , Tiranë

bmw

07 Maj 18:27 Makina , Fier

Limuzina me qera

05 Maj 17:10 Makina , Durrës

Auto Servis "Timoni"

26 Jan 09:48 Makina , Tiranë

KORRIGJUES PER GERVISHTJE

19 Maj 14:23 Makina , Vlorë

Moem car rental

17 Pri 16:05 Makina , Tiranë

Shitet ford toneo 2004-2005

27 Korr 03:09 Makina , Sarandë

Jam interesuar per nje makine polo

27 Korr 02:37 Makina , Sarandë

0685113545

25 Korr 12:12 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6 e71 PRAGJET

21 Qer 22:58 Makina , Tiranë

Blej makin me klering

21 Shk 17:21 Makina , Lezhë

shes

08 Shk 03:00 Makina , Tiranë

Blihet mercefez benz a clas 1500€


Blej Makina të reja dhe të përdorura. Merrjep makina ofron mundësi për të zgjedhur vetëm me një klik makina në blerje që ju keni nevojë. Imagjinoni sikur vetëm në disa minuta të shikoni qindra modele makinash për çdo okazion që ju kërkoni apo të nxirrni njoftimin tuaj që të ketë ekspozim tek mijëra njerëz në vetëm pak minuta. Njoftimet tek platforma Merrjep.al ofrojne jo vetëm një llojshmëri makinash, por dhe çmimesh, modelesh dhe ngjyrash.Blej Makina ne ShqiperiShumë lehtë mund të gjeni në blerje modele të ndryshme si Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo e gjitchka që mund tju nevojitet tek Makina me shumë kategori të tjera që plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja.Hapni llogarinë tuaj për të nxjerrë njoftime për makinën tuaj!Fitoni shikueshmeri për automjetin që ju shisni, në kohë të shkurtër, në mijëra njerëz vetëm tek platforma më e madhe për blerje makinash në Shqipëri,Merrjep.al. Vendosni njoftimin për makinen tuaj dhe pasurojeni atë me detaje për të bërë të mundur përcjelljen e vlerave të tij tek personat që mund të jenë të interesuar. Këtë mund ta bëni shumë thjesht vetëm duke krijuar account-in tuaj tek platforma Merrjep.al. Mjaftojnë të vendosni disa foto, një informacion të shkurtër për vlerat që makina juaj ka apo dhe pjesët e makinave si psh transmetuesi, ngjyra, motori, xhamat etj, dhe njoftimi juaj merr shikueshmëri të menjëherëshme.


Zgjidhni me komoditetin tuaj të blini makinën që me tepër ju përshtatet: me çmim të lirë dhe ekonomik, e përdorur apo e re, me konsum të ulet, me ngjyrën dhe modelin që ju dëshironi.Mjafton të hapni njoftimet e Merrjep.al për makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri. Kaq thjesht, dhe nje larmishmëri zgjedhjesh bëhen tuajat për vetëm një çast.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione