Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Acura , 1
Audi , 11
BMW , 6
Citroën , 1
Fiat , 3
Ford , 8
Hyundai , 1
Jeep , 1
Maybach , 1
Nissan , 2
Opel , 3
Peugeot , 4
Piaggio , 1
Renault , 4
Seat , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej) | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:32 Makina , Tiranë

BLEJ

Dje 19:32 Makina , Tiranë

Blejme

Dje 19:32 Makina , Tiranë

BLEJME

27 Sht 15:16 Makina , Tiranë

Autobus Setra 411

25 Sht 00:47 Makina , Tiranë

BLEJM MAKINA OKAZION

18 Sht 15:02 Makina , Tiranë

Kerkohet c204

17 Sht 18:50 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

13 Sht 19:32 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

13 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Golf 1.4 Benzine-Gaz 2011

12 Sht 18:25 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

12 Sht 03:04 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

09 Sht 15:56 Makina , Tiranë

Blej makine automat

08 Sht 19:00 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

07 Sht 19:44 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

06 Sht 19:25 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

04 Sht 23:28 Makina , Tiranë

OKAZION: 1300 euro, renault scenik, nafte.

02 Sht 13:38 Makina , Tiranë

Dua te blej

30 Gush 07:54 Makina , Tiranë

Smart 2008-

30 Gush 05:44 Makina , Tiranë

Kerkoj makin automat deri ne 3500€

29 Gush 16:03 Makina , Tiranë

Blejme makina pa defekte me letra OKAZION

28 Gush 09:12 Makina , Tiranë

Mazda 6 03-07 per pjese

24 Gush 01:55 Makina , Tiranë

Kerkoj makine

23 Gush 18:33 Makina , Tiranë

Kerkoj te blej

20 Gush 01:57 Makina , Tiranë

me shkruani

2 000 EUR

19 Gush 03:45 Makina , Tiranë

c klas, e klas, bmw seria 3

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej) | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione