Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

super okazion - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 4165
VW Volkswagen , 2385
Audi , 1165
Ford , 1092
BMW , 1002
Opel , 680
Fiat , 509
Toyota , 506
Renault , 397
Smart , 263
Peugeot , 256
Citroën , 254
Volvo , 245
Nissan , 190
Land Rover , 160
Seat , 111
Alfa Romeo , 107
Hyundai , 99
Škoda , 74
Mitsubishi , 72
MINI , 68
Porsche , 65
Mazda , 60
Chevrolet , 60
Suzuki , 52
Lancia , 52
Kia , 45
Daihatsu , 35
Jeep , 33
Chrysler , 32
Jaguar , 30
Honda , 27
Daewoo , 18
Ssangyong , 10
Saab , 10
Rover , 9
Dacia , 8
Dodge , 8
Cadillac , 6
Acura , 6
Lincoln , 5
Subaru , 5
Lexus , 5
MG , 4
Hummer , 3
GMC , 3
Isuzu , 2
Yugo , 2
Aixam , 2
Tata , 2
Lada , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Landwind , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe super okazion,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj super okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 18:25
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION!!! PASSAT 2012 Benzine-Gaz 2.5

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 19:21
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION BMW Seria 3 -

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 16:36
Linku:
Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 OKAZION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:22
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:47
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! AUDI A8 MATRIX Full Extra

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:25 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:25 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

OKAZION 6800€

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Kavajë

Okazion Audi A2 1.4 naftë 2004 në super gjëndje

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Makina , Fier

Mercedes Benz GL350 2015 //AMG LINE FULL OPSION OKAZION

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION 3 DIT!!!! AUDI A4 EXCLUSIVE FABRIKE. 7000 EU

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Fier

OKAZION SHITET BMW 650i GRANDCOUPE VITI 2014 SUPER FULL

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:14 Makina , Fier

SHITET E CLASS 220 VITI 2013 SUPER GJENDJE FULL

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Fier

OKAZION SHITET BMW X5 3.5d M-PACKAGE VITI 2015 SUPER FULL

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:14 Makina , Fier

OKAZION SHITET GOLF 7 GTI VITI 2016 PANORAM SUPER FULL

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

⚠️ SUPER OKAZION GOLF 5 NAFTE 1.9 ⚠️

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!! E KLAS 220 AVANGARD ( AMG PAKET ) 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

��SUPER OKAZION B-CLAS 2011 AUTOMAT��

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Lezhë

OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! BMW X5 NAFTE 3.0 VITI 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 NAFTE - VITI 2012 FULL OPSION

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEK - VITI 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - VITI 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! C KLAS 250 BENZIN - VITI 2012 AMG

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 - VITI 2012 AMG PAKET

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Dyqani Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Durrës

Okazion!! Golf 6 1.6 Benzin/Gaz Fabrike Super Gjendje!!

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Makina , Durrës

Okazion!! BMW X5 Full Option Super Gjendje!!

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 Blutek - VITI 2012 AMG PAKET

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! VOLSVAGEN PASAT 2.0 NAFTE 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 Makina , Vlorë

AUDI Q5 OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

AUDI Q5 OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 Makina , Elbasan

OKAZION Ml 350 Diesel 2014 full opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Elbasan

Super okazion Bmw X5 luk M50 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 2014 !!!

1 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:46 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! GLE 350 CUPE VITI 2016 FULL OPSION

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !WOLSVAGEN PASAT ( SEL ) VITI 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Lushnjë

AUDI Q5 OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI Q5

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

AUDI Q5 OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Makina , Durrës

VW JETTA 2.0 TDI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

��❇️OKAZION VOLVO V50 1.6 DIESEL “VITI 2011”❇️��

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

FIAT FIORINO OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 Makina , Fier

SHITET FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 Makina , Lushnjë

OKAZION FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:33 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN TOURAN

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj super okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione