Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

biciklet - Makina Të gjitha në Shqipëria

Acura , 16
Audi , 16
Toyota , 6
BMW , 4
Opel , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
Alpina , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Bugatti , 2
Artega , 2
Smart , 2
Renault , 2
Ferrari , 2
Mazda , 1
TVR , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Tesla , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe biciklet,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj biciklet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:00 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 Makina , Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:59 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.3 DDIS NAFT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:18 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 3200€

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:34 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:34 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 11:44 Makina , Tiranë

AUDI A5 S-LINE 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 18:09 Makina , Tiranë

Macan Turbo 2016

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
20 Sht 17:42 Makina , Tiranë

Okazion Shitet

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
20 Sht 11:44 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:56 Makina , Tiranë

C-CLASS AVANGARD 220.CDI

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benc E 350 2015❌

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 09:21 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 09:21 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Sht 12:23 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 21:45 Makina , Kukës

TOURAN 1.9TDI SAPO ARDHUR -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:16 Makina , Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 07:58 Makina , Tiranë

BICIKLET

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 17:09 Makina , Elbasan

Shitet Super Touran

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 11:51 Makina , Fier

shitet biçiklet KTM 27

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Sht 12:11 Makina , Tiranë

Mercedez Benz C 160

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 16:03 Makina , Tiranë

Blejme makina pa defekte me letra OKAZION

20 Gush 19:08 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 01:09 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI - Premium Plus - Gjendje 10/10

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 20:06 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 15:31 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 11:58 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 12:24 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 21:35 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 16:49 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:51 Makina , Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 18:40 Makina , Tiranë

Benz (204)

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 21:48 Makina , Tiranë

Super OKAZION Jeep Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 06:35 Makina , Elbasan

biciklet Mercedes orginal 1995 >classic<

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 09:41 Makina , Tiranë

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Qer 09:41 Makina , Tiranë

Toyota land cruiser per pjese kembimi

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Qer 08:38 Makina , Tiranë

BENZ EVO 220 E CLASS

6 500 EUR

Online
11 Qer 19:43 Makina , Tiranë

E shitur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 21:51 Makina , Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj biciklet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bicikleta në kategorinë All Category
  • Biciklete në kategorinë All Category
  • Biciklet në kategorinë All Category
  • Bicikleta në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • biciklet në kategorinë Biçikleta | TREK
  • bicikleta në kategorinë All Category
  • biciklet në kategorinë Ambiente biznesi
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • Bicikleta në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Biciklete në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione