Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamioncine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 25
Fiat , 12
Nissan , 9
Hyundai , 4
KTM , 4
Daihatsu , 3
Kia , 3
Renault , 3
Toyota , 3
Isuzu , 2
Tata , 2
Alpina , 1
Audi , 1
Citroën , 1
Daewoo , 1
Honda , 1
Infiniti , 1
Maybach , 1
Mazda , 1
MG , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 1
Volvo , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamioncine,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamioncine Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:38 ,

Mercedez Kamioncine 419 Cdi V6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Mercedez Kamioncine 418 Cdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 ,

Sprinter 308 kamioncine okazion

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 12:02 ,

Kamioncine

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 12:02 ,

Kamioncine

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 15:45 ,

Shitet

6 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 19:40 ,

Kamioncine ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Korr 19:29 ,

Kamionçinë 311 CDI

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 19:29 ,

Kamionçinë 311 CDI

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 19:29 ,

Kamionçinë 311 CDI

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 22:48 ,

ww krafter kamionçine

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 17:32 ,

Shitet kamioncine

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 22:25 ,

Shitet ose ndërrohet

4 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 20:14 ,

Kamioncine me kran

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 19:09 ,

Kamioncine

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Maj 18:13 ,

Kamioncine Sprinter

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:11 ,

Mercedez Sprinter Frigorifero 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:29 ,

SHITET

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 16:42 ,

Shitet kamioncine iveco me vinxh

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 22:21 ,

Shes dhe nderroj

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Mar 08:13 ,

kamioncine Fiat vet shkarkuese

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Shk 12:12 ,

Shitet kamioncine ford transit

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 13:46 ,

Shitet Kamioncine Benz ne gjendje shume te mire.

400 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 22:17 ,

Shitet kamioncine per arsye mosperdorimi

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 10:48 ,

Mercedes 207D

2 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 18:29 ,

Komioncine sprinter

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 21:13 ,

Sprinter kamioncine

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 14:13 ,

shitet kamioncine ngarkuese 207D ne gjendje te mire

2 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 16:23 ,

Fiat Ducato 2016

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 12:59 ,

sprinter kamioncine 511cdi

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 18:35 ,

Shitet makina

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 14:10 ,

Fiat Ducato 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 15:08 ,

SHITET KAMIONCINE FORD TRANSIT 2006

6 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 14:28 ,

Kamioncine ford transit 2019 2.0

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 15:29 ,

Shes Kamionçinë me Vinç, Benz motorr 2.2

11 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Nën 18:57 ,

Mercedes Benz Vito -09 Anglez

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:57 ,

Kamioncine Sprinter 906 4*4

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:47 ,

Shitet Kamionçinë Mercedes Benz në Pogradec

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 02:05 ,

Sprinter 0 km okazion

12 345 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 02:05 ,

Sprinter 0 km okazion

12 345 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 14:23 ,

Shitet ose nderrohet Audi A8

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 12:30 ,

Mercedes benz

3 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 22:57 ,

Shes Kamionçine

250 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 14:51 ,

Kamioncine deri ne 3.5 ton

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 23:10 ,

Kamioncine deri ne 3.5 ton

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 09:37 ,

Shitet kamioncine SPRINTER super gjendje

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 11:02 ,

Kamioncine Ford

2 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 01:57 ,

Kamioncine ne shitje

550 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamioncine | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kamioncine në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamioncine në kategorinë Makina | Land Rover
  • kamioncine në kategorinë Automjete
  • Kamioncine në kategorinë All Category
  • kamioncine në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • Kamioncine në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Kamioncine në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • kamioncine në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kamioncine në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • kamioncine në kategorinë Makina dhe Inventarë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione