Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Kavajë

RS-modele , 3
S-modele , 5
A2 , 2
A3 , 99
A4 , 176
A5 , 30
A6 , 96
A7 , 6
A8 , 20
Allroad , 7
Q3 , 6
Q5 , 9
Q7 , 18
QUATTRO , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 12:48
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A3 2.0 TDI S-LINE FABRIKE MANUAL 6+1MARSHE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:52 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A5 2.0TDI QUATTRO DYNAMIC FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:49 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! AUDI Q7 - 3.0 NAFTE - VITI 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Makina , Kavajë

Audi A3 2015 Automat 1.6 Nafte 13.500€ i diskutueshem

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:39 Makina , Kavajë

Audi A6 Matrix 2014 Full optional 22.500€ i diskutueshem

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:40 Makina , Kavajë

Audi A4 S line

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 Makina , Kavajë

����AUDI A4 2.0 TDI AUTOMAT ����

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 Makina , Kavajë

AUDI Q5 3.0TDI 2010 s-line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:45 Makina , Kavajë

AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A6 2.0 TFSI QUATTRO LOOK RS FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:13 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A3 1.8 BENZIN QUATRRO VITI FUNDI 2015 “AUTOMAT”

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:09 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 T BENZIN QUATTRO FULL OPSION

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:09 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 TDI S-LINE FABRIKE VITI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 Makina , Kavajë

OKAZION audi A6 5200 euro

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 08:23 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:06 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A4 2.0TDI QUATTRO AUTOMAT FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 12:48 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A3 2.0 TDI S-LINE FABRIKE MANUAL 6+1MARSHE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:43 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.7 TDI VITI 2009 “AUTOMAT F1 TIMON”

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:34 Makina , Kavajë

Audi A3 S-Line 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 22:48 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:41 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 16:12 Makina , Kavajë

Audi A4. Benzin Gaz Automat. Quatro

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:56 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A6 40 TDI PRESTIGE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:55 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A6 40 TDI PRESTIGE 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:55 Dyqani Makina , Kavajë

Audi A3 RS-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 11:55 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO RS LINE

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION AUDI A6 2.4 BENZIN+GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:55 Dyqani Makina , Kavajë

Audi Q5 Quattro 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:55 Dyqani Makina , Kavajë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI S LINE Automatik full option nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 10:58 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 07:37 Makina , Kavajë

Audi A4 benzin gaz viti 1998 . Cmimi 1050 euro

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 19:52 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌ E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 13:09 Makina , Kavajë

audi a6 3.0 tfsi 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 18:10 Makina , Kavajë

Audi a8

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:26 Makina , Kavajë

audi a6 3.0t 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 12:22 Dyqani Makina , Kavajë

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 17:15 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 15:08 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A8 4.2 TDI VITI 2012 EXSTRA FULL OPSION

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:38 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 16:44 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A7 3.0 BITDI QUATTRO

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 15:42 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 23:06 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 23:06 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌ E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 11:07 Makina , Kavajë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 15:50 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:55 Makina , Kavajë

Audi A4

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 19:37 Makina , Kavajë

audi a6 s-line 3.0t

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 19:57 Makina , Kavajë

Audi A4 2.0Tdi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 14:15 Makina , Kavajë

shitet audi a6 5200 euro OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 21:13 Makina , Kavajë

audi a6 s-line 3.0t 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 21:13 Makina , Kavajë

Pjes per audi dhe vw

200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione