Kavajë | Automjete | Makina | Audi

RS-modele , 1
S-modele , 5
A2 , 2
A3 , 57
A4 , 108
A5 , 29
A6 , 58
A7 , 3
A8 , 13
Allroad , 5
Q5 , 2
Q7 , 9
QUATTRO , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Kavajë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:27 Dyqani ,

Audi A6 3.0TDI allroad Super full 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:18 ,

Audi a3 2.0 tdi manuale 6+1 viti 06

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 ,

AUDI A3 2.0.TDI VITI 2006 SPORT BACK PANORAMA

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

Audi A7 4x4 full opsional km origjinale 153000

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:49 Dyqani ,

✅OKAZION SHITET AUDI A3

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Dyqani ,

OKAZION!!!AUDI A3 2.0 TDI S LINE FABRIKE VITI 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Dyqani ,

OKAZION!!AUDI A6 3.0 TDI VITI 2007 “FULL OPSION”

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 Dyqani ,

AUDI A6 BENZINE+GAZ

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:46 ,

Shitet Audi A8

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:12 ,

Audi A4

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 ,

Audi A6

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:49 ,

OKAZION! shitet Audi A6

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 19:08 ,

Audi A8 2011 3.0 Nafte

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 16:20 ,

Audi A8

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 01:21 ,

Audi a4 1.9 tdi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Shk 16:30 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 18:38 ,

AUDI A 8 L QUATTRO

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 20:16 ,

audi a8 lungo benzin gaz

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:33 ,

Okazion Audi A4 2.0 diezel

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:37 ,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 00:38 ,

Audi A8L QUATTRO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 17:37 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 02:22 ,

Audi A4

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:19 ,

Audi A4 -04

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 05:59 ,

✅OKAZION SHITET AUDI A3

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 21:08 ,

Shitet Audi A3

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:12 ,

shitet audi a4 quatro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:16 ,

AUDI A4 1.9 Tdi. viti 03

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Dhj 22:18 ,

Okazion Audi A6 benzin

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 14:25 ,

AUDI A3 2.0.TDI VITI 2006 SPORT BACK

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 10:38 ,

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 12:37 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 19:09 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 22:08 ,

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:27 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:08 ,

Audi A8L

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 13:56 ,

Shitet

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 09:54 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 00:04 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:25 ,

Audi A 4

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 16:28 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 08:15 ,

Audi A6 .nafte.manuale 2.0.sapo targume.Nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 09:48 ,

Audi A5 4x4

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione