Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disk cls - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disk cls,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disk cls Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN/GAZ FULL‼️ MUNDESI NDRRIMI!!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

DISK Freni per VW SEAT 1991-2004

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

set disk freni per opel astra H

Sot 01:49 Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Tiranë

Hyundai I20 Viti 2011 Benzin Gaz

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF V 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 15:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris Touring Sports  ·  Durrës

Toyota auris 1.4 naft manual me letra te paguara

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 20:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

OKAZION Q7 3.0 TDI FULL!!

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 20:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

OKAZION JETTA SE 2.5 BENZIN GAZ FULL!!

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

OKAZION Shitet Mercedes Benz B-Class

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 10:26 Makina  ·  Nissan  ·  Cube  ·  Tiranë

Nissan Cube 1.6 Benzine Gaz Viti 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Qer 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C200 benzin/gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 22:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

��Mercedes benz W205 ��

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Qer 20:09 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet Nderrohet Range Rover Sport Cmimi i disk

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 17:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 45 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes Benz GLA 45 AMG‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Qer 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes-Benz CLS 350d 4Matic 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:21 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shiten dy disqe alumini+gome per mercedes .

30 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz E270 Cdi Super Gjendje

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Shitet Super C220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 13:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pogradec

AUDI Q5 2.0 NAFTE FULL EXTRA PANORAMIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 20:56 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Shiten Disqe Bmw 16 Origjinale Seria E81

1 EUR

10 Maj 09:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.9 tdi Sport Line -05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 20:23 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Volant per Citroen C3

250 EUR

09 Maj 20:23 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Volant per passat, audi viti 99

200 EUR

06 Maj 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

Shitet Super Vw Polo

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Berat

Shitet/Nderrohet Mercedes Benz S-Class 320Cdi

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 21:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Sarandë

Shitet cls 550 banzin

1 111 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 08:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

2015 AUDI A6 INDIVIDUAL 116.000KM!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 19:10 Makina  ·  Jeep  ·  Patriot  ·  Tiranë

jeep

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550 L gjendje perfekte. Mundsi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disk cls | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione