Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mallakastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mallakastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:50 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mallakastër

Frez Nardi

15 LEK

Dje 11:52 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

shiten

Dje 11:52 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

Shitet

Dje 11:52 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

shitet

Dje 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Mallakastër

Mercedes - Benz C200 KOMPRESSOR *ELEGANCE* 192 hp����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:16 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mallakastër

Shitet opel corsa ne gjendje shume te mire

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Mallakastër

✅️MERCEDEZ BENZ C200 CDI ✅️KAMBIO AUTOMAT ✅️VITI 2008 ✅️

6 333 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mallakastër

✅️MERCEDEZ BENZ E220 CDI ✅️KAMBIO AUTOMAT ✅️VITI 2007 ✅️SUPE

79 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Mallakastër

W203 C1.8 BENZIN AUTOMAT ME DOGAN TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Mallakastër

Mercedez Benz C200 Viti 2006 0695300373

47 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 19:02 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mallakastër

Shitet opel corsa ne gjendje shume te mire

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Mallakastër

OKAZION C320 CDI 300HP AMG-LINE

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:36 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Mallakastër

FIAT BRAVO 1.6 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Mallakastër

C200 CDI AVATGARDE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Mallakastër

C350 CDI AMG

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:31 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Mallakastër

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 12:46 Kafshë në fermë  ·  Mallakastër

Shesim dele dhe qingja .

1 LEK

09 Korr 13:04 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Mallakastër

PS3 slim

15 000 LEK

08 Korr 22:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mallakastër

Mercedes Benz c class

3 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Mallakastër

i sapo ardhur nga gjermania

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 16:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

Golf 3 1.4 Benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
08 Korr 11:23 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mallakastër

Freza 14kv Lamborgini

115 000 LEK

07 Korr 21:13 Të tjera  ·  Mallakastër

Depozit Inoksi 1400litr

75 000 LEK

07 Korr 20:34 Motorra (mbi 50cc)  ·  Skuterë  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

Shitet motor sym200cv Evo

20 000 LEK

07 Korr 20:27 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mallakastër

Shitet frez 14kv lamborxhini

105 000 LEK

07 Korr 20:22 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mallakastër

Shitet pomp shtytese 4polshe me traktor

35 000 LEK

07 Korr 20:14 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mallakastër

Shitet pomp 3polshe lambordini

55 000 LEK

07 Korr 17:22 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Mallakastër

Shitet ose Nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

Golf 3 1.4 Benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
06 Korr 14:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

Shitet golf 4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Mallakastër

DISQE+GOMA

200 EUR

03 Korr 17:27 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mallakastër

Pomp vaditje me traktor

35 000 LEK

03 Korr 11:59 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Mallakastër

Shitet Ford Kuga

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 16:15 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Mallakastër

reno clio 1.4 benxin gaz automat

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mallakastër

Mercedez Benz 220 EVO AVANGARDE AUTOMAT VITI 2006 0695300373

65 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 21:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Lule dhe bimë  ·  Mallakastër

Shiten Dru Zjarri per Ngrohje

4 000 LEK

27 Qer 21:09 Të tjera  ·  Mallakastër

Shiten Palma

500 EUR

27 Qer 19:19 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Mallakastër

Audi a4

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione