Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Antara Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Antara | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:21 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara 2.2 diesel viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:08 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel

5 600 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:03 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara -2.0 naft -2009-Importuar nga Gjermania

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:02 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara-2.0 nafte-Automatike

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:25 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Shitet opel antara

5 600 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:44 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

SHITET OPEL ANTARA 2008 AUTOMAT DIESEL 4X4

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:39 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel antara- 2012 - manuale - 2.2 nafte - krah anglez.

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:59 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

✅AUTOMAT OPEL ANTARA✅

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 20:33 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

Opel Antara full opsine viti 2012

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 13:37 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara

6 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 02:59 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara 2.0 CDTI 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 01:37 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 12:04 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Opel Automat 2013 2.2 naft

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
15 Korr 11:09 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Shitet Opel Antara

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 20:24 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Opel Antara ✅️

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 18:18 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Shitet Opel Antara, 2008, 2.0 cdti, me letra deri ne 2026

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 07:53 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel Antara Viti 2011 Automatik

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 18:27 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Opel antara viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 18:28 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Rental Car/ jepen me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 14:55 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Opel Antara lëkurë naftë 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
10 Korr 10:07 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

Opel Antara 2.4 Benzin-Gas Manual

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 18:26 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 20:20 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 14:15 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

⚜️SHITET OPEL ANTARA OKAZION⚜️

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 15:06 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Shes-Ndrroj Opel Antara 2008,2.4 Benzine/ Gaz Okazion

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 13:06 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Shitet Opel Antara

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:13 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

❌OKAZION OPEL ANTARA❌

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:10 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

⚜️FORISTRAD NE SHITJE⚜️

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 14:36 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 07:27 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel antara 4x4 motor benzin viti 2008

45 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 12:55 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 22:26 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel antara automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 19:30 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

⚜️SHITET OPEL ANTARA⚜️CMIMI OKAZION⚜️

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:51 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Berat

Opel Antara

6 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 21:38 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

Okazion

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 19:43 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Berat

Okazion

5 310 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 21:08 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 19:30 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

SHITET OPEL ANTARA MOTOR 2MISH 4x4 AUTOMAT

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 15:32 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

⚜️SHITET OPEL ANTARA⚜️

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 15:30 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

❌OKAZION❌SHITET OPEL ANTARA❌

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 15:23 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Mallakastër

Shitet Opel Antara, 2008, 2.0 cdti, me letra deri ne 2026

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 14:48 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

opel Antara 2.0d Automat..

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 16:55 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

��SHITET OPEL ANTARA��

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 14:18 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

❌⚜️SUPER OKAZION OPEL ANTARA⚜️❌

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 09:59 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Rental car - makina me qera

23 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 16:44 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

Opel Antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 15:26 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

Opel Antara

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:07 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Lezhë

Opel Antara

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 18:55 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

Opel Antara viti 2012 automatike

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 22:16 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Mallakastër

SHITET OPEL ASTRA��

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Antara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione