Tepelenë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 10:01 ,

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 21:24 ,

Golf 5

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 16:25 ,

Land Rover

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:12 ,

Shitet.ka prishur vetem permistopin e kamjos ..

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 00:29 ,

Honda CR-v

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:02 ,

SHITET OSE NDEROHET ME 6+1

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 22:10 ,

Pouget

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 02:42 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 14:15 ,

Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:28 ,

Aaaa

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 00:21 ,

Shes

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 10:40 ,

VW Golf4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 12:26 ,

Mercedes 270 dizel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 11:36 ,

Mercedes 290 dizel Okazion

1 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 18:39 ,

Okazion!!! Honda CR-V,Nafte,Klima,viti 2005!!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 10:45 ,

Jeep compass 2.2 crd 163cv

2 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Mar 17:23 ,

Makin per qeflinj jo tregtaresh

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Mar 20:17 ,

Kia sportage

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 19:01 ,

Kia Mini dizel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 11:15 ,

Okazion!!! Honda CR-V,Nafte,Klima,viti 2005!!!

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 19:53 ,

Kia Sportage

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 13:59 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 15:36 ,

Audi A7 dizel

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 13:05 ,

Nderrohet ose shitet me 4x4 fuoristrade

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 21:20 ,

AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 20:15 ,

ford c max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 19:15 ,

L200

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 11:32 ,

Bmw 320 Cabrio

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 12:15 ,

Peugeot 308 sw-trendy 2010

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 12:11 ,

Peugeot 308

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:10 ,

Shitet Toyota

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 14:17 ,

Audi A6

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 20:50 ,

SHITET MERCEDES-BENZ

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:54 ,

Hyundai Santa Fe dizel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 16:45 ,

Mercedes benz vito

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 17:33 ,

Peugeot 607 dizel

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione