C class 2016 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class 2016,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class 2016 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:06 ,

Shitet Body Kit S class 2016 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:44 ,

Mercedez C-Class

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:34 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:34 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:26 Dyqani ,

Mercedes Benz C220d 4MATIC 2016

16 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 ,

C-class 220 Naft

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:01 ,

C Class 205•Viti 2016•200 Cdi•Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 19:35 ,

Shitet Body Kit S class 2016 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

10 Pri 10:51 ,

��CADDY 1.2 BENZIN 2017 88.000KM

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Pri 12:40 ,

Toyota land cruiser 200 pjese Luk 2008-2016

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 08:32 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:13 ,

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:03 ,

shitett

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:13 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 11:46 ,

Shitet polo 2500 euro�� benxin-gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 20:38 ,

��Toke ne Sukth��.Cmimi OKAZION��

105 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 10:24 ,

C Class 63 AMG

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Mar 08:55 ,

SHITEN CADRA PLAZHI

2 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Mar 11:42 ,

Mercedes e 200 nafte automat full option

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 18:43 ,

��Timon w222 ��

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Mar 20:23 ,

��CADDY 1.2 BENZIN 70.000 KM

128 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Mar 21:06 ,

Mercedes C class 200

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 20:51 ,

Mercedes C class 200

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 19:01 ,

Mercedes C class 200

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 09:41 ,

Mercedes C class 200

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 09:32 ,

Mercedes C class 200

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 22:38 ,

Okazion E class kupe

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 13:21 ,

Shiten llampa D1S Xeno 1500 lek copa

1 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class 2016 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

C class 2016 C class 2016 c class 2016

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione