C class 2015 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class 2015,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class 2015 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:47 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:47 ,

Okazion Ford fiesta benzin-gaz

5 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:35 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:32 ,

Ford Fiesta automat 86.000 km

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 14:55 ,

Ford Fiesta 2015 Benzine+ Gaz ✅ Automat ! Okazion!

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 21:53 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 15:32 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 15:31 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Pri 11:19 ,

OKAZION ( per kesh ) Ford Fiesta 1.6 benzin+ GAZAutomat

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 23:59 ,

Mercedes C 220 - SA PO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 07:25 ,

Okazion Mercedes Benz C Class 205 Automat Full

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 23:13 ,

Ford Transit Custam

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 13:19 ,

Merceds Benz C class 220Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 11:33 ,

Golf 7 Nafte 2.0 2015 82.000km Me liber ! Full kasko

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Pri 20:24 ,

Okazion MERCEDES BENZ CLA 220 NAFTE

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 18:23 ,

Shitet super C220 2015 okazion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 18:56 ,

���� Shitet / Nderrohet MERCEDES BENZ VITO 2015 ����

13 444 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 19:53 ,

c class

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 00:01 ,

Mercedes e class 220

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 15:53 ,

Mercedes Benz c class 220 bluetec

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 22:06 ,

C class

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 22:38 ,

Okazion E class kupe

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 16:59 ,

C class 220 CDI full

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Shk 15:56 ,

����Mercedes-Benz C class ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 17:58 ,

Shitet Mercedes Benz C

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Jan 20:15 ,

C class 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Jan 17:31 ,

C class w204

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 22:20 ,

Mercedes-Benz c class

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 09:03 Dyqani ,

����OKAZION C CLASS 220 BLUETEC ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Dhj 10:35 ,

Shitet C Class i 2015

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Dhj 10:04 ,

Makina Me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 13:47 ,

Celes per benz classi A ardhur nga gjermaia

100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Dhj 19:57 ,

C class 2015

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Dhj 20:46 ,

VW GOLF 7 - 1.6 NAFTE - AUTOMAT - 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 12:30 ,

Shitet c class 2015

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class 2015 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione