Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 6548
Durrës , 991
Vlorë , 619
Korçë , 319
Shkodër , 247
Fier , 195
Elbasan , 172
Sarandë , 88
Pogradec , 88
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera ,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:02 Shtëpi , Tiranë

Kati 2 me qera - 25000L (SHKOZE )

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:58 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2 kate vile 450 euro siri kodra

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 22:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne Kamez.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 21:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet garzoniere me qera rruga Don Bosko

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Dje 19:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 19:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi per student me qera 150 mij lek dhoma

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 17:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera hyrje 150 m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Dje 17:05 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 E MOBILUAR

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:33 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,UNAZA E RE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 16:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera prane universitetit bujqesor institut

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 16:26 Shtëpi , Durrës

SHITET OSE JEPET ME QERA VILE NE ARAPAJ !

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:09 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:05 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGES KRYESORE "ALEKSANDER GOGA"!

170 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Vile Luksoze Prane Rruges Se Arbrit

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 13:44 Shtëpi , Tiranë

Qera Ditore /Mujore Apartament 1+1 Qenda Kristal Center

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 12:55 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:37 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 12:19 Shtëpi , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 11:17 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI+TOKE 2600 M2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 11:10 Shtëpi , Tiranë

JEPET VILE ME QERA PER BANIM OSE BIZNES

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Dje 11:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 450 euro pallat

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 11:03 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 11:01 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore + mujore garzoniere ne lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 10:08 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 09:25 Shtëpi , Durrës

Kerkojme Apartamente Per Shitje Ose Qera

Numri i dhomave: 2
Dje 08:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera ne QSUT

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 01:16 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

300 LEK

Numri i dhomave: 1
Dje 01:16 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera per familjare

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 01:16 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera shtepi te pamobiluar.

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 01:15 Shtëpi , Vlorë

Garsoniere me qera Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 1
Dje 01:15 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 01:14 Shtëpi , Korçë

Shtepi Private

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Sht 21:48 Shtëpi , Tiranë

okazion paskuqan jepet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
21 Sht 19:31 Shtëpi , Tiranë

Jap shpi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Sht 18:50 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
21 Sht 18:49 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne Kamez.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
21 Sht 17:43 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1 fresk

280 EUR

21 Sht 17:14 Shtëpi , Korçë

Jepet me qera Vile ne Mborje

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Sht 16:22 Shtëpi , Vlorë

Okazion Apartament i mobiluar Marina Bay

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
21 Sht 15:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Sht 12:54 Shtëpi , Tiranë

Kerkojme Shtepi Me Qera

21 Sht 11:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Sht 11:48 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera ne Vlore

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
21 Sht 11:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Korçë

Shtëpi private me qera, Korcë pranë Pazarit të Vjetër

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Sht 11:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione