Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTËPI PRIVATE ME QIRA NË PLAZH TË VJETËR,VLORË.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar

Sot 07:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qira ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTËPI PRIVATE ME QIRA NË PLAZH TË VJETËR,VLORË.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:24 Shtëpi  ·  Vlorë

SHTEPI PUSHIMI NARTE-VLORE-ALBANIA…!!!

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 23:55 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera ditore gazoniere në lungomare

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:01 Shtëpi  ·  Vlorë

Jap shtepi me qera per plazh vlore

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:37 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi pushimi 2+1+2 tek uji ftoht vlore parkim+internet

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Dje 15:37 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi pushimi tek uji ftoht vlore 1+1 kondicioner parkim

55 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 14:17 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera Ap 1+1 per pushues prane Lungomares

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 09:52 Shtëpi  ·  Vlorë

Apartamente me qira ditote lungo mare vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 09:26 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi Pushimi

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Online
22 Korr 05:38 Shtëpi  ·  Vlorë

Jap me qera ne lungomare vlore.

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Korr 02:59 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi plazh vlore

50 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Korr 13:25 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
14 Korr 11:17 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi pushimi.

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
14 Korr 10:14 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
11 Korr 08:24 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet shtepi ditore ose mujpre sezonale

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Korr 12:17 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
09 Korr 08:45 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Conad, Vlorë!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Korr 21:55 Shtëpi  ·  Vlorë

JEPEN HYRJE ME QERA PER PLAZHISTA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
08 Korr 17:15 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet apartament 1+1 me qera, në Radhimë!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
08 Korr 15:56 Shtëpi  ·  Vlorë

Apartament me qera 2+1 në Transballkanike tek Gega Oil!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Korr 15:55 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet apartament 2+1 me qera tek Shkolla e Muzikes, Vlorë!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
08 Korr 15:02 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Conad!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Korr 13:10 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
07 Korr 23:04 Shtëpi  ·  Vlorë

Magazine/Magazina/Magazin/Kampanone/Kampanon

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Korr 20:42 Shtëpi  ·  Vlorë

dhoma me qera vlore

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Online
07 Korr 16:50 Shtëpi  ·  Vlorë

Shpi per pushime

50 LEK /

Numri i dhomave: 2,5
07 Korr 11:28 Shtëpi  ·  Vlorë

Apertamenr me qera per pushues i mobiluar

40 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
06 Korr 19:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera ditore

1 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
05 Korr 08:55 Shtëpi  ·  Vlorë

Okaziooon Shtepi me qera ditore

Numri i dhomave: 2,5
04 Korr 20:50 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
04 Korr 20:10 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet shtepi me qira

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
02 Korr 11:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet Shtepi Private me qera me pamje panoramike nga deti

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
01 Korr 20:45 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera Dhomë Plazhi për pushime

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
30 Qer 23:22 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi Pushimi Uji i Ftohte Vlore

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Qer 01:22 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qira 1 apt.1 +1 ne Ujin e Ftohte me pamje nga deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Qer 13:40 Shtëpi  ·  Vlorë

Vila Magis

Numri i dhomave: 5
27 Qer 15:29 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera Ditore Shtepi ne Plazh te Vjeter,Vlorë

50 EUR /

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Qer 12:49 Shtëpi  ·  Vlorë

Apartament me qera 2+1 me qera ditore...

Numri i dhomave: 2,5
22 Qer 22:40 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera ditore Shtepi 50€ prane Portit,Vlorë

50 EUR /

Numri i dhomave: 1
19 Qer 17:17 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qira

60 EUR /

Numri i dhomave: 2
19 Qer 14:35 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
18 Qer 15:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera - Kanine,  Vlore

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
18 Qer 14:14 Shtëpi  ·  Vlorë

Apartamente Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Qer 21:55 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera ditore

Numri i dhomave: 1
16 Qer 15:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera

60 LEK /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
16 Qer 15:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera

60 LEK /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
16 Qer 15:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

50 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione